Apple iPhone 5S ile Moda Çekimi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple geçtiğimiz yılın sonbaharında Burberry’nin CEO’su Angela Ahrendts’ı prakende ve internet mağazalarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak transfer etmişti. Bu bağlamda 2 firma birbiriyle yakın ilişkiler kurarak ortak bazı çalışmalara da imza atmaya başlamıştı.

Andronova

Apple iPhone 5S’in iSight kamerası için “mükemmele en yakın fotoğraf deneyimi” cümlesini kullanıyor. Özellikle iPhone 5S’te birbirinden farklı renkte 2 flaş bulunması LED flaşlı telefonlardaki florsan beyazlığının önüne geçerek daha canlı fotoğraflar çekilmesini sağlayabiliyor.

Geçtiğimiz gün Burberry, Londra’da 2014 ilkbahar yaz kreasyonunun tanıtımı düzenlendi. Bu defile esnasında Apple iPhone 5S’in kamerası ile tüm defilenin video kaydını çekerek bunu bir reklam filmi olarak bizlere sundu.

Çekimlerde iPhone 5S’in en önemli özelliklerinden biri olan Slow Motion özelliğinin de sıkça kullanıldığını görüyoruz. Bu özellik 720p çözünürlüğünde 120 kare/saniye çekim yapabilmeyi sağlayan bir teknoloji ve bu özellik ile oldukça eğlenceli videolar hazırlanabiliyor.

14.02.05-iPhone5s-Burb

4K çekim yapabilmenin erdem sayıldığı bu günlerde bu reklam filmi teknolojinin nasıl işe yaradığının da önemli bir kanıtı değil mi?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.