Apple iPhone 5S, LG G2, Samsung Note 2 Fotoğraf Karşılaştırmaları

Andronova
2 Minimum Okuma

Akıllı  telefonların akıllı olmak özelliklerini hepimiz kullanıyoruz. Özellikle bilmediğimiz bir lokasyonda yönümüzü bulmak için mükemmel birere araç akıllı telefonlar. Her an internete girerek dilediğimiz işlemleri yapabildiğimiz, telefonumuzun hızı ve Ram kapasitesi ile övündüğümüz, pamuklara sardığımız, ekranı çizilmesin diye jelatinler kapladığımız, inceliğiyle övünen telefonların arkası çizilmesin diye gereksiz yere kalınlaştırdığımız, canımızdan çok sevdiğimiz bir teknoloji akıllı telefonlarımız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Herkesin akıllı telefon alım kriteri birbirinden farklıdır. Kimisi teknolojisine, kimisi görüntüsüne, kimisi ekranının büyüklüğüne, kimisi de kamerasına kapılır gider bu teknolojik ürünlerin. Beni sorarsanız ben hem ekran büyüklüğü hemde kamera tarafında biriyim. Bilmem sizin telefonda alım kriteriniz nedir?

Tüm üreticilerin de ortak satım kriteri kamera oluyor (Nexus 5 hariç). Tüm amiral gemisi telefonlar kamera anlamında çok büyük bir savaş veriyor. Bu savaşı kim kazanıyor derseniz bu tamamen sizin vereceğiniz bir karar ama söz konusu sadece akıllı telefonlar ve kamera performansı ise sanırım bunun cevabı Nokia 1020 olacak. Ben sizler için Apple iPhone 5S, LG G2, Samsung Note 2 fotoğraf kıyaslaması yaptım ve yine yorumu sizlere bırakacağım. Yorumlarda hangi telefonun daha iyi çekim yaptığını belirtirseniz çok sevinirim.

Not: daha evvel iPhone 5S ve Note 2 kıyaslamamdan beri iOS 7 3 güncelleme aldı ve bu güncellemelerin sonunda kamera performansı inanılmaz derecede artmış. Güncellemelerin ne denli önemli olduğunu ve “olsun yaa güncelleme olmasa da olur yeter ki stabil çalışsın” mantığının ise züğürt avuntusundan başka bir şey olmadığını da bu testlerle görmüş oluyoruz. Gelin fotoğrafları birlikte inceleyelim.

Note 2 ile çekilmiş resimler:

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

LG G2 ile çekilmiş resimler:

iPhone 5S ile çekilmiş resimler:

Not 2: Katkılarından dolayı, Eyüp Özgür ve M.Ali Türkeli arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir