Apple iPhone 5S Reklamı ile Rakiplerine Yine Meydan Okuyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android ekosisteminde dün tanıtılan ve bu gün piyasaya sunulan telefonlar Snapdragon 805’in gölgesinde eskimeye yüz tutmuşken Apple 7 ay evvel satışa çıkarttığı iPhone 5S için yeni bir reklam filmi yayınladı.

teknik destek

Reklam filminde iPhone 5S’in özelliklerinden daha çok yapabildiklerinden değinildiğini görüyoruz. Star Wars uygulaması ile gökyüzünde yıldızların yerlerini görebilirken, Instant Heart Rate ile Galaxy S5’teki gibi kalp hızımızı iPhone 5S’ten ölçebiliyoruz. Word Lens ile yabancı ülkelerde yazıların dilimize çevrilmesini sağlıyoruz. AmpliTube ile müzik ile uğraşanlar sütüdyoya gitmeden stüdyo kalitesinde ses kayıtları yapabiliyorlar. Pacific Rim ile konsol seviyesinde grafiklere sahip oyunları oynayabilmekteyiz. İşte Apple’ın rakiplerine nispet yaparcasına çektiği yeni reklam filmi;

ODmfmUWqlSA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir