Apple iPhone 6s Plus Bükülme Testi Videosu Şok Edici!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Apple‘ın geçtiğimiz yıl çıkardığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modeliyle birlikte, artık klasik haline gelen bükülme testleri de internette yayılmaya başlamıştı. Ancak bu sefer durum Apple için iyi olmamış ve iPhone 6 Plus bükülme testinden çok kötü bir sonuç ortaya koymuştu. Hatta bir çok kullanıcı iPhone 6 Plus’ı cebine koyup büküldüğünü söylemişti.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu konuda “Samsung Galaxy S6 Edge, HTC One M9 ve iPhone 6 Plus Bükülme Testi” başlıklı haberimiz ilginizi çekebilir.

Peki Apple‘ın geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurusunu yaptığı yeni amiral gemileri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modeli ne kadar sağlam?

Görünüşe göre Apple bir önceki modellerde yaşanan ciddi bükülme sorunundan ders almış olacak ki, yeni iPhone 6s serisinde 7000 Alüminyum alaşımından oluşan oldukça sağlam bir gövde kullandı ve sonuç olarak FoneFox YouTube kanalında yayınlanan iPhone 6s Plus bükülme testi videosunda, iki kişinin dahi tüm gücüyle uğraşmasına rağmen kolay kolay bükülemediği görülüyor.

EPGzLd8Xwx4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak