Apple, iTunes Festivali’yle İlgili “Moments” İsimli Videosunu Yayınladı!

blank

Apple‘ın büyük şovu, 30 Eylül Pazartesi günü Katy Perry’nin sergileyeceği performansla sona erecek.
Etkinliğin bu seneki önemli anlarına dair bir anı yaratmak isteyen Apple, dün akşam YouTube kanalına “Moments” isimli ve geçtiğimiz 30 gün içerisinde gerçekleştirilen 60 konserden en akılda kalanların gösterildiği kısa bir video yayınladı.

Festivalde gerçekleştirilen ve içerisinde Lady Gaga, The Lumineers, Queens of the Stone Age, Kings of Leon, Vampire Weekend, Robin Thicke, Justin Timberlake, Thirty Seconds to Mars ve Jack Johnson gibi bir çok ünlü sanatçının/grubun yer aldığı performanslardan herhangi birini kaçıranlar, bu amaca özel hazırlanmış olan iOS ya da Apple TV uygulaması ile rahatlıkla izleyebiliyorlar.

Bu ay gerçekleştirilen iPhone etkinliğinde konuşan Tim Cook, bedava iTunes Festival biletleri için 20 milyon kişinin başvurduğunu ve etkinliği 100’den fazla ülkede başarıyla yayınladıklarını duyurmuştu.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!