Apple, İyi Tatiller Diler!

Andronova

Bildiğiniz gibi yeni yıl yaklaşıyor ve özellikle yurt dışında bu süreç Christmas Bayramı olarak tatil yapılarak kutlanıyor. Apple‘da bu tatili öne çıkartarak ana sayfasında bayram temasını kullanmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde de Apple, Nelson Mandela’nın br resmini paylaşarak özel günlere ve özel insanlara verdiği değeri anlatıyordu. Bu tarz yenilikleri kendi ülkemizde göremesek de böyle güzel ayrıntıları görmek oldukça güzel değil mi?

Apple ürünlerinin kullanımını anlatan kısa ama oldukça etkili bir tatil videosu hazırlayan Apple bu videoyu Nokia’nın düştüğü hataya düşmeyerek film içindeki filmi iPhone 5S ile çekmiş. Dün yaptığım ve kamera performansının iOS 7.0.1 güncellemesine göre bir hayli artmış olarak gördüğüm iPhone 5S ile kısmi olarak çekilen bir videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Tatil için ailesi ile birlikte büyük annesine ve büyük babasına gitmek zorunda bırakılan bir ergeni anlatan reklam videosunda, genç çocuk yapılan hiçbir şeyden zevk almıyor ve hiçbir aktiviteye katılmıyor olarak görülürken videonun sonunda ailesine hazırladığı sürprizi ailesinden ayrı olanalar gözyaşları içinde izleyebilir.

ImlmVqH_5HM” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

İkinci video ise ailenin TV’den izlediği ve iPhone 5S ile çekilen videonun tamamına ulaşabilirsiniz.

JEGLhdaFBSE” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Not: ilk videoda ailenin izlediği TV’nin Apple’ın 2014 yılı içinde çıkartması beklenen iTV olma ihtimali nedir? Benim şimdiye kadar görmediğim bir TV yapısında; bilmem siz bir TV’ye benzete bildiniz mi?

Kaynak: iPhonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir