Apple Kimliği Oluşturma Apple Hesabı Nasıl Açılır

Apple Kimliği oluşturma adresi. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7, iPad Apple Kimliği nasıl açılır? Apple hesabı nasıl oluşturulur nasıl yapılır? Ücretsiz Apple ID hesap açma kaydolma. Apple kayıt olma telefon için k

Apple Kimliği Oluşturma Apple Hesabı Nasıl Açılır
banner192
Apple Kimliği oluşturma adresi. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7, iPad Apple Kimliği nasıl açılır? Apple hesabı nasıl oluşturulur nasıl yapılır? Ücretsiz Apple ID hesap açma kaydolma. Apple kayıt olma telefon için kimlik almak için ne yapmalıyım? iPhone cep telefondan App Store'a dokunun / ücretsiz bir uygulamanın yanında bulunan İndir butonuna dokunuz / Yeni Apple Kimliği Yarat (Eğer mevcut bir Apple kimliğiniz varsa Mevcut Apple kimliğini kullan seçeneği ile devam ediniz) / Türkiye seçip ileri / Apple hizmet şartlarını Kabul Et / Kabul Et / Apple kimliği oluşturmak için kullandığınız bir e-posta adresini girip Apple kimliği için parola oluşturup ve ileri / Güvenlik seçeneklerini doldurup ileri /  Doğum tarihi bilgileri ileri / Fatura bilgileri bölümünden Hiçbiri seçeneğini seçip ileri / Kişisel bilgilerinizi doldurup ileri / Hesabınızı doğrulayın bitti. Cihazınızdan eğer Apple kimliği oluşturamazsanız, bilgisayardan appleid.apple.com adresine giderek "Apple Kimliğinizi Oluşturun" bölümden Apple ID oluşturabilirsiniz. Apple Kimliği açarken kullandığınız mail hesabınıza, Apple tarafından hesabınızı doğrulamak için aktifleştirme e-postası gelecek. Apple' ın gönderdiği bu e-postada yer alan link adresini tıklayıp hesabınızı doğrulayın. Her hangi bir sorunda destek hattını arayabilirsiniz.

Apple Kimliği oluşturma

Apple Kimliği oluşturma Apple Kimliği oluşturma iPhone 4s

Apple Kimliği oluşturma iPhone 5

Apple Kimliği oluşturma

Apple Kimliği oluşturma iPhone 5s

Apple Kimliği oluşturma iPhone 6

Apple Kimliği oluşturma iPhone 6s

Apple Kimliği oluşturma iPhone 7

Apple Kimliği oluşturma

iPhone iCloud ile yedekleme nasıl yapılıriPhone rehber yedekleme verilerin yedeğini alma programı ve iCloud şifremi unuttum telefonum kilitlendi yazılarımıza baktınız mı?
YORUM EKLE
YORUMLAR
Diyaralican
Diyaralican - 4 ay Önce

Bana lütfen bu aplle kimliğini yaratın

İslam
İslam - 8 ay Önce

Visa falan bülümlerinde hiçbiri yoksa ne yapmalıyız

Kaan Temel
Kaan Temel - 1 yıl Önce

Apple kimli gi nasilyapilir.

Kaan Temel
Kaan Temel - 1 yıl Önce

Applekimligi nasilyapilir

- 2 yıl Önce

appp kimligi