Apple kimliği oluşturma Apple hesabı nasıl açılır

blank

iPhone telefonu açıp kullanabilmek için Apple cüzdanı yani hesabı açmak gerekiyor. Ama kredi kartıyla açmak istendiğinden çoğu kişi bilgileri vermek istemez. Apple hesabı nasıl açılır?

teknik destek

Apple Kimliği oluşturma adresi. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7, iPad Apple Kimliği nasıl açılır? Apple hesabı nasıl oluşturulur nasıl yapılır? Ücretsiz Apple ID hesap açma kaydolma. Apple kayıt olma telefon için kimlik almak için ne yapmalıyım?

Destek hattı alt başlıklar

Apple kimliği nasıl açılır?

Kredi kartı bilgilerini yazmadan Apple kimliği nasıl alınır? iPhone’ dan “App Store” a dokunun ve ücretsiz bir uygulamanın yanında bulunan “İndir” butonuna dokunuz. “Yeni Apple kimliği yarat” eğer mevcut bir Apple kimliğiniz varsa “Mevcut Apple kimliğini kullan” seçeneği ile devam ediniz. “Türkiye” seçip ilerleyiniz. Apple hizmet şartlarını “Kabul et” ile ilerleyiniz. Apple kimliği oluşturmak için kullandığınız bir “E-posta adresini” girip Apple kimliği için parola oluşturup ve ileri sonrasında “Güvenlik” seçeneklerini doldurup ileri “Doğum tarihi bilgileri“, fatura bilgileri bölümünden “Hiçbiri” seçeneğini seçip “Kişisel bilgilerinizi doldurup” “Hesabınızı doğrulayın” bitti.

Cihazınızdan eğer Apple kimliği oluşturamazsanız, bilgisayardan appleid.apple.com adresine giderek “Apple kimliğinizi oluşturun” bölümden Apple ID oluşturabilirsiniz. Apple Kimliği açarken kullandığınız mail hesabınıza, Apple tarafından hesabınızı doğrulamak için aktifleştirme e-postası gelecek. Apple’ ın gönderdiği bu e-postada yer alan link adresini tıklayıp hesabınızı doğrulayın. Her hangi bir sorunda destek hattını arayabilirsiniz. 

Apple kimliği oluşturma adımları

Apple yeni hesap açma nasıl yapılır? Apple’ da kredi kartsız hesap açmak için ücretsiz uygulama veya oyunu indir butonuyla işlem yapabilirsiniz. Bir diğer işlem ise daha önceden bir bilgisayar yardımıyla oluşturulan hesabı telefonda kullanmak. Diğer türlü işlemde kart bilgilerini sürekli sizden isteyecek.

Apple kimliği oluşturma Apple hesabı nasıl açılır

Apple kimliği oluşturma adımları

apple id oluşturma

apple yeni hesap açma

iphone 5s apple hesap açma

iphone 6s apple hesap açma

iphone 7 apple hesap açma

Apple kimliği oluşturma adresiyle iPhone X’ de iPhone 7′ de, iPhone 8 ile ve iPhone 6, S Plus ve iPhone SE hatta iPad tablette Apple kimliği kartsız açılabilir. Apple ID şifresi unutulursa da faturayla sıfırlanabilir.


Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2018, 02:32

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!