Apple MacBook Air Serisi Laptoplarını Güncellerken MacBook Air’larda Büyük İndirimi de Başlattı

blank

Apple‘ın en çok övündüğü ürünlerinden biri olan MacBook Air 2014 yılı için güncelleme alıyor. Bu güncelleme yeni nesil Haswell işlemciler ve bazı donanım farklılıkları olarak göze çarpıyor. Bunun haricindeki en büyük değişim ise Apple’ın 11 inç ve 13 inç ekran boyutlarına birde 12 inç ekranı eklemesi olacak.

teknik destek

Bu ekran boyutuna ihtiyacın nasıl doğduğunu merak ediyorsanız bunu şöyle açıklayabiliriz. Son zamanlarda başını Samsung’un çektiği 12 inç tabletlerin popülaritesi tüm dünyada büyük bir kesim tarafından talep görmekte. Özellikle şirketlerin son zamanlarda ofis kullanıcılarına bile tablet verdiğini görür olduk. Bir bilgisayarın 9 saatlik zaman dilimi içerisinde monitörü ile birlikte harcadığı enerjinin para olarak karşılığından yüzlerce kat daha az enerji tüketen tabletler büyük şirketlerin ve çevreye dyarlı şirketlerin tek tercih sebebi oldu. Bundan dolayıda 12 inç ekran boyutuna Apple büyük bir önem vermekte.

MacBook Air’lar belki bir miktar pahalı görünebilir ama 1,7 cm kalınlığı ve 1 kilogramın altında ağırlıkları ve 12 saat sürelik pil performansları ile size tek kelimeyle mükemmel bir yol arkadaşı olabilir.

NOT: Yazıyı sizler için hazırlarken MacBook Air’larda müthiş bir indirim gerçekleşti. Amerikada 11 inç 999 dolardan, 13 inç model ise 1099 dolardan satılırken fiyatlar birden 11 inç için 899 dolara, 13 inç için 999 dolara geriledi. Bakalım bu fiyatların ülkemize yansımaları nasıl olacak. Aşağıdaki ilk fotoğraf dün satılan MacBook Air’ların fiyatları altındaki ise bu gün geçerli olan rakamlar!

1398713934_macbook-air
Apple MacBook Air Serisi Laptoplarını Güncellerken
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!