Apple şifremi unuttum parola sıfırlama

blank

Apple ID şifremi unuttum telefonum açılmıyor kırmak için Apple şifresi nasıl sıfırlanır? Bu soruyu çok soran oluyor çözümü çok zor ama yine yapabileceklerinizi anlattık.

teknik destek

Apple şifremi unuttum telefon açılmıyor. Apple hesap şifre kırma programı var mı veya programsız açmak mümkün mü diyenler için iki seçenek bulunuyor. Birisi fatura diğeri ise şifre kırma cihazı ve sahte fatura. 

iPhone cep telefonunuzun Apple ID şifresini unuttunuz ya da ikinci el aldığınız iPhone telefonun şifresini bilmiyorsanız çözüm önerileri için aşağıdaki adımları inceleyiniz. Son zamanlarda Apple’ da görülen bazı güvenlik açıkları bazı iOS sürümlerinde şifre kırmayı sağlayabiliyor. Bazılarıda yurtdışı cihazlarını çok sonra pasaportla kayıt yaptırmışsa verdiği faturaya ulaşabiliyor.

Eğer cihazın faturası yoksa bu durumda şifreyi açmanız çok zor olacak. Bazı servisler yasal olmayan geçmiş dönemli fatura keserek bu sorunu çözüyor. Bazılarıda yüksek fiyatlarla şifre kırma cihazlarında deniyorlar. Detay için iPhone şifresi nasıl kırılır haberimize bakmanızı öneririz.

Apple şifremi unuttum parola sıfırlama

iPhone şifremi unuttum çözümü için;

  • Apple ID iPhıne şifre sıfırlama: Bu iforgot.apple.com/password/verify/appleid adresi kullanarak şifre sıfırlama yapınız. E-posta erişiminiz yoksa aynı şekilde şifremi unuttum ile şifre sıfırlama adımlarını deneyiniz.
  • Apple müşteri hizmetleri iPhone iletişim telefon numarası: Mesai saatlerini dikkate alarak arayınız. iPhone iletişim numarası 00800-4488298780 ve 0216-282-1511.
  • Apple destek talebi oluşturma veya geri dönüş talebi: apple.com /tr/support/iphone/ contact adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • iPhone garanti sorgulama ve iletişim adresi: checkcoverage.apple. com/tr/tr/ sayfasını ziyaret ediniz.
  • Genpa’ nın müşteri hizmetleri numarası: Apple Türkiye yetkili servisi Genpa. Genpa çağrı merkezi numarası 0212-359-0359
  • iPhone cihaz faturanız varsa Apple ile iletişime geçiniz. Fatura yoksa işiniz çok zor.

iPhone şifremi unuttum çözümü için;iPhone 7 şifremi unuttum çözümüApple ID şifremi unuttum şifre kırma

Apple şifremi unuttum şifre kırma

Yoksa bazı şifre kırma cihazları bulunmakta. Ama yüksek fiyatlar isteyebiliyorlar. Konuyla alakalı çok sayıda daha önce hazırladığımız haberlerimizi okuyabilirsiniz. Sorunu kesin normal yollarla çözebilen pek yok.


Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 02:02

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!