Apple Store' den randevu nasıl alınır?

Andronova
2 Minimum Okuma

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 7 Apple Store'den cihazlarınız ile yaşadığınız sorunlardan dolayı garanti işlemlerinizi nasıl başlatabilirsiniz, sorusunun cevabı bu haberimizde…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple markası dünyada ve ülkemizde en çok tutalan markalardan biridir. Apple firmasının piyasaya sürdüğü ve hemen hemen herkesin elinde bir modelinin bulunduğunu etrafınızda görebilirsiniz. Bu kadar yaygın olan bu modellerde sorun ve problem yaşayan kişilerde çoklukla bulunmaktadırlar.

İşte bu haberimizde telefonunuzda yaşadığınız, batarya sorunlarında, ekranınızda oluşan sorunlarda veya daha farklı donanımsal arızalarınızda internet sitelerinde ve apple kendi web sitesinde çözüm bulamadığınızda neler yapabileceğinizi anlatacağız. Yaşadığınız teknik problemlerde yapmanız gereken telefonunuzu bir apple servisine göstermektir. İşte bu apple servisi gösterme işlemi ne yazıkki çokda kolay olmamaktadır.

Cihazınızla Apple Store’lere gittiğinizde sizden bu şekilde cihazınızı alamayacaklarını randevu alarak gelmenizi isteyeceklerdir. İşte bu sorunu yaşamamanız için bu makale hazırlandı.

İlk önce Apple firmasının internet sitesi üzerinden bu randevuyu alacaksınız. Fakat apple resmi sitesinde randevu ekranını bulmak neredeyse imkasız gibi bir şey olmuş 🙂 o kadar minimize etmişlerki siteyi aradığınız bir şeyi bulmak çok zorlaşmış açıkcası…  

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple Store’ den randevu nasıl alınır ?

Apple Store' den cihaz arıza kaydı nasıl alınır?

iPhone modellerinden herhangi birinde donanımsal olarka bir arıza yaşıyorsanız birazdan paylaşacağımız linkleri kullanabilirsiniz. Tabiki yaşadığınız şehirde bir Apple Store’nin olması gereklidir. Bunun dışında ise GSM operatörleri üzerinden bu işlemleri yapabilirsiniz. Apple store randevu işlemleri linkini internet arama motorlarına “Apple Store Randevu” diye yazıp aratabilirsiniz. Bu arama sonucunda aşağıdaki iki Apple store adresine ulaşacaksınız. 1. si Zorlu Center’de 2.si ise Akasya alışveriş merkezinde bulunan servislerdir.

Eğer arama yapmadan ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. apple. com/tr/retail/zorlucenter/ apple. com/tr/retail/akasya/ Açılan ekrandan Genius Bar ve Destek başlığı altında işlemlerinize devam ediniz.


Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 18:28

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir