Apple Store, İstanbul’da Nihayet Açıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Zorlu Holding’in alışveriş ve yaşam merkezi Zorlu Center’da açılması planlanan Apple Store’un 2014 Ocak ayında fiili satışlara başlaması planlanıyor. Apple Store Türkiye’nin açılmasının gecikmesi üzerine Apple biz Türk tüketicilerine verdiği değeri göstererek Apple Store açılmadan evvel Apple Store Online’ı sürpriz bir kararla yayın hayatına geçirdi. Böylece Apple ürünleri ülkemizde ilk kez Apple tarafından satılmaya başladı.

teknik destek

Ürünlerin garanti şartları ile onarım ve değişimleri de Apple tarafından yapılacak. Bu Apple kullanıcıları için gerçekten çok iyi bir haber. Online olarak eğitimlerinde verileceği //store.apple.com/tr ye mutlaka bir göz atın derim.

Apple Store’ların bulunmadığı ülkelerde apple.com sitesinde “store” sekmesi en sonda bulunurdu -ki düne kadar bizde de böyleydi; ama Apple, sitesinde yeni bir güncelleme yaparak ülkemizde Store sekmesini en başa alarak apple.com’a girenlere ilk önce ürünlerinin fiyatlarını gösteriyor.

Apple Online Store’da iPhone 5s  Kredi Kartı ile 2,149 TL’den ve iPhone 5c ise Kredi Kartı ile 1,849 TL’den başlayan fiyatlarla  satışa sunuluyor. Peşin almak isterseniz iPhone 5S, havale ile 2063 TL’den, iPhone 5C ise 1775 TL’den satın alabilirsiniz. Ücretsiz gönderi ve iade işlemlerini de kolaylıkla yapabileceğiniz sitede benim dikkatimi çeken şeyse telefon numarası oldu. Bazı hataları olsa da Apple Store’un artık Türkiye’de olmasıyla iPhone telefonların fahiş fiyatlara satılma döneniminde sonuna gelinmiş bulunuyor.

Sitede sadece tabii ki telefonlar satılmıyor; tabletler ve bunların orijinal aksesuarlarına da buradan sahip olabilirsiniz. Apple ürünü almadan önce mutlaka buraya bir göz atın.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir