Apple Store Türkiye Nihayet Açılıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple Store’un ülkemizde mağaza açması neredeyse 1 yılı bulacak. Zorlu Center’da açılması planlan ve 2 kez açılışı iptal edilen Apple Center 5 Nisan tarihinde kapılarını teknoloji severlere nihayet açacak. Tim Cook’un ülkemize yaptığı ziyaret sırasında açacağı düşünülen Apple Store’un açılışının bu zamana sarkmasının temel sebebinin ayrıntıcılık ve kaliteye verilen önemden olduğunu düşünüyorum.

teknik destek

Apple Store’lar gelişmiş ülkelerde açılırken bizim gibi 3.Dünya ülkelerinde Apple’ın temsil edilmeye başlanması oldukça önemli bir gelişme. Büyük tekno marketlerin bir bir kapandığı bir dönemde Apple’ın ülkemizde mağaza açacak olması oldukça önemli bir gelişme.

Ülkemizde açılacak Apple Store’un yurtdışındaki Apple Store’lar gibi mi yoksa normal diğer tekno marketler gibi mi hizmet vereceğini şu anda bilemesekte; işin içinde Apple olması bizlerde ayrı bir heyecan oluşturmakta. Dağıtımı başlayan davetiylerin bir örneğini aşağıda görebilirsiniz.

Apple 5 nisana özel kampanya yapar mı bilinmez ama Apple Store’un ülkemizde faaliyet göstermesiyle birlikte bazı uyanıkların Apple ürünlerini fahiş fiyattan satarak para kazanmalarının da önüne geçilmiş bulunuyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!