Apple Store Türkiye’den İlk Kareler

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Zorlu Center’da yapılan Apple Store Türkiye’nin açılışı 2 kez ileri tarihe ertelenmişti. Teknik aksamalardan dolayı olduğu belirtilen bu ertelemelerin Apple’ın Apple Store açma fikrinden vazgeçtiğini söyleyen bazı haberlerde ortaya atılmıştı. Tüm bunlara rağmen Apple Store Cumartesi günü saat 10’da kapılarını müşterilerine açacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yurtdışında ne görüyorsanız aynı şekilde çalışacak olan Apple Store Türkiye özellikle bilinçli çalışanları ile diğer teknoloji marketlere bu anlamda fark atacak gibi görünüyor.

Şimdi sizlere Apple’ın tek kelimeyle mükemmel dizayn edilmiş Apple Store Türkiye’nin ilk fotoğraflarını paylaşıyoruz. Cumartesi orada görüşmek dileğiyle…

applestoreistanbul havuz applestoreistanbul-1 applestoreistanbul-2 applestoreistanbul-3 applestoreistanbul-4 applestoreistanbul-5 applestoreistanbul-6 applestoreistanbul-7

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Kaynak: iphoneTURKA

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak