Apple Store Türkiye’den İlk Kareler

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Zorlu Center’da yapılan Apple Store Türkiye’nin açılışı 2 kez ileri tarihe ertelenmişti. Teknik aksamalardan dolayı olduğu belirtilen bu ertelemelerin Apple’ın Apple Store açma fikrinden vazgeçtiğini söyleyen bazı haberlerde ortaya atılmıştı. Tüm bunlara rağmen Apple Store Cumartesi günü saat 10’da kapılarını müşterilerine açacak.

Andronova

Yurtdışında ne görüyorsanız aynı şekilde çalışacak olan Apple Store Türkiye özellikle bilinçli çalışanları ile diğer teknoloji marketlere bu anlamda fark atacak gibi görünüyor.

Şimdi sizlere Apple’ın tek kelimeyle mükemmel dizayn edilmiş Apple Store Türkiye’nin ilk fotoğraflarını paylaşıyoruz. Cumartesi orada görüşmek dileğiyle…

applestoreistanbul havuz applestoreistanbul-1 applestoreistanbul-2 applestoreistanbul-3 applestoreistanbul-4 applestoreistanbul-5 applestoreistanbul-6 applestoreistanbul-7

Kaynak: iphoneTURKA

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.