Apple Tatile Gidiyor

Andronova

Apple 21 Aralık ve 27 Aralık 2013 tarihleri arası Christmas tatiline giriyor. Bu tarihler arasında Apple Store’da yeni bir uygulama, yeni bir albüm, yeni bir  kitap ve yeni bir  film bulamayacaksınız. Uygulamalarda her hangi bir fiyat değişikliği ve indirim gibi aktiviteler de olmayacak. Tabii ki indirmeler devam edecek burada sorun yok ama bu tarihler arasında Apple’dan her hangi bir yenilik beklemeyin.

Apple’ın kullanıcılarına yolladığı mailde; herkese mutlu noeller diliyor ve 2014 yılının kendileri açısından sürprizlerle geçeceği belirtiliyor. Buradan da anladığımız kadarıyla iWatch ve 4K Apple TV’leri bu yıl içinde görebileceğiz. 2014 için en önemli gelişme de tabii ki hepimizin beklediği iPhone 6 olacak. Christmas  tatili yapan Apple çalışanlarının 2014’te yeni yatırımlar ve yeni ürünlerle şimdiye kadar ki en yoğun yılı geçireceklerini düşünüyorum. Şubat ayında iWatch lansmanı, Haziran ayında iPhone 6 lansmanı, Ağustos ayında iOS 8 lansmanı ve 2014 Kasım ayında Apple 4K televizyonlarının lansmanını göreceğiz. Tarihler belki 1 ay kadar önde yada sonra olabilir ama geçmişte yapılan tanıtımlardan hareket edersek Apple bu yol haritasını kullanacak diye düşünüyorum.

iWatch’ın 2 farklı modelle geleceğinin haberini buradan sizlerle paylaşmıştım. Apple’ın önümüzdeki sonbaharda çıkartacağı televizyonu hakkında yazdığım detaylı yazıya da buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: iPhonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir