Apple TV Plus müşteri hizmetleri için çağrı merkezi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Apple' ın yeni servisi Apple TV+ yayına girdi ve çoklu dil desteğine sahip. Hizmetle ilgili Apple TV Plus çağrı merkezi telefon numarası için şimdilik genel iletişim adresleri bulunuyor.

Ad imageAd image

Apple TV Plus müşteri hizmetleri Türkiye için henüz hizmetin yayına girmediğinden genel iletişim bilgileri bulunmuyor. Ama destekleyen ülkeler arasında yerini alıyor ve yakında ülkemizde yayına girecek. Şu an için Apple TV Plus iletişim 0216 2821511‘ den destek alabilirsiniz. Pazartesi’ den Cuma’ ya kadar sabah 9 ve akşam 20′ ye kadar hizmet alabilirsiniz. 

Apple’ ın uzun bir zamandır çalışma yaptığı TV platformunu nihayet hayata aldı. Daha önce testlerini yaptığı yakın bir ay içerisinde duyurulmuştu. Şimdilik az sayıda içeriğe sahip olan hizmetin hızlı şekilde büyümeye gideceğini belirtelim. Yüzün üzerinde ülkede yayın hayatına girecek olan bu hizmet bugün itibaren kullanıcılarıyla buluştu.

Apple TV Plus iletişim bilgileri

  • 00800 448829873 (ücretsiz telefon numarası)
  • 216 282 15 11 (yurtiçi ücretlendirme veya dakikadan görüşme)
  • apple.com/feedback/appletv.html
  • getsupport.apple.com/?caller=psp&PRKEYS=PF10
  • getsupport.apple.com/?caller=psp&PRKEYS=

Yukarıda üçüncü seçenek normal tv için destek hizmeti ama yine formu doldurup sorununuzu bu kanalla iletebilirsiniz. Yakında ülkemizde izlemeye açıldığında sizlere daha detaylı resimli anlatımlar hazırlayacağız. 

Ad imageAd image

Apple TV Plus müşteri hizmetleri için çağrı merkezi

Apple TV Plus iletişim bilgileri

Apple TV Plus abonelik iptali ve ücret itirazı gibi sorunlar içinde zamanla çok sayıda makalemiz olacak. Yardım talepleriniz için yorumlarla geri dönüşler yapılacaktır. Bu hizmet Smart TV, iPad tablet, iPhone telefonda ve Mac bilgisayarda kullanım imkanı sunuyor.

Apple TV Plus açılmıyor veya çalışmıyor gibi sorunlar için direk telefonla mesai saatlerinde Apple temsilcileriyle görüşerek yardım isteyebilirsiniz. Hizmet yakında Türkçe dil desteğiyle yayına girecek merak etmeyiniz. 


Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 23:11

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe