Apple TV+ Türkiye aboneliği geliyor

blank

Apple TV+ Türkiye hizmeti yakında başlıyor. Altyazılı ve Türkçe Dublaj filmler veya dizilere ücretli abonelik paketleriyle kullanıcılarına ulaşacak.

teknik destek

Yakın bir zaman önce tanıtılan Apple TV+, Apple’ın özel içeriklerinin yayınlanacağı özel bir yayın platformu olacak. Özel denilmesinin sebebi, tıpkı Netflix, Blu TV, Puhu TV gibi, abonelik sistemi ile çalışacak olması. Platform, abonelerine özel yapımları üst seviyede bir kalite ile sunacak. Hem online hem de offline olarak hizmet verebilecek. Platformda çok ünlü yönetmenlerin ve yapımcıların eserleri yer alacak.

Bu eserlerde Hollywood veya Dünya sinemasının tanınan oyuncuları rol alacak. Apple TV+, ilk etapta The Morning Show, Little America, Little Voice adlı dizilere yer verecek.

Apple TV+’ta hikayeler de yapımlar da tamamen orijinal olacak. Apple TV+, Türkiye’ye giriş yaptığında bu ve diğer yapımların alt yazılı versiyonları ile Türk izleyicilerin karşısında olacak. Türk izleyicilerin merakla beklediği Apple TV+’ın, Türk yapımlarına yer verip vermeyeceği ise henüz netlik kazanmadı.

Apple TV+ Türkiye aboneliği geliyor
Apple TV+ Türkiye aboneliği geliyor

Apple TV+ Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Apple TV+’ın Türkiye’de de sonbaharda kullanıma açılacağı Apple Türkiye’nin sayfalarında yapılan güncelleme ile duyuruldu. Yani Türkiye de Dünya ile aynı vakitlerde Apple TV+ ile buluşacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!