Apple Watch Arayüzü Android Wear’a Uyarlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın geçen hafta tanıttığı Apple Watch arayüzü, vakit kaybetmeden Android Wear için uyarlandı. Androidli geliştiriciler hiç vakit kaybetmeden saatin arayüzünü, android wear kullanan saatler için arayüz olarak piyasaya sürdüler.

Tanıtımı yapılana kadar ilgiyle beklenen saatin, tanıtımından bu kadar kısa süre sonra arayüzünün kopyalanmasına şaşmamalı. Tasarımı  ve özellikleri ile dikkatleri çeken saati satın almak için 2015’i bekelemek istemeyenler, Android Wear üzerinden nasıl gözüktüğüne bakabilirler.

Saat arayüzünü sadece görsel olarak kopyalayan geliştirici, yuvarlak saat sahiplerini de unutmamış. Yuvarlak ikonları ile Apple Watch’e oldukça benzeyen arayüzün tek sorunu, ekrandaki hiçbir uygulama ile etkileşime girmenin mümkün olmaması. indirebileceğiniz wearfaces uygulaması sayesinde, sadece Apple Watch arayüzünü değil, başka arayüzleri de kullanmak mümkün.

Diğer arayüzlere ise ulaşabilirsiniz. Androidin esnekliği sayesinde, Apple arayüz tasarımını tamamen kopyalayabilen geliştiriciler, eminim Android Wear’ın gelişmesi ile birlikte ikonlar ile etkileşime geçmenin de bir yolunu bulacaktır. Siz bu arayüzü nasıl buldunuz?

iwatch

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!