Apple Watch’ı Denemek İster Misiniz?

Apple‘ın da yer aldığı akıllı saat pazarının, elma’sız olması düşünülemezdi elbet. Geçtiğimiz yıl bizlere tanıtılan Apple Watch’tan sonra, şimdi de yeni nesil Apple Watch’ın haberleri başladı bile. Hatta Apple yeni akıllı saati için 9 Mart’ta yapacağı etkinlik davetiyelerini bile gönderdi. Peki hiç Apple Watch’ı merak ettiniz mi? Veya Apple Watch’ı denemek ister misiniz? Cevabınız evet ise bu yazıda bu imkanın nasıl olduğunu öğreneceksiniz.

Andronova

AppAdvice takımının yeni projesi olan WatchAware, Apple Watch’a yönelik görselleri ve interaktif önizleme ve kullanım deneyimini sunuyor.

Bir çok geliştiriciyle birlikte çalışan WatchAware ile şuanda 27 farklı alanda önizleme deneyimini yaşayabileceğiniz Apple Watch’ı, satın almadan test edilme imkanı sayesinde daha iyi tanıyacaksınız.

apple-watch-gif

İnteraktif ön izleme deneyimleri sınırlı oranda deneyim imkanı sunuyor olsa da, Apple Watch’ın ve desteklenen uygulamaların nasıl çalıştığına yönelik güzel bir deneyim imkanına sahip olabiliyorsunuz. Apple Watch’ı denemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın