Apple Watch’ı Denemek İster Misiniz?

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Apple‘ın da yer aldığı akıllı saat pazarının, elma’sız olması düşünülemezdi elbet. Geçtiğimiz yıl bizlere tanıtılan Apple Watch’tan sonra, şimdi de yeni nesil Apple Watch’ın haberleri başladı bile. Hatta Apple yeni akıllı saati için 9 Mart’ta yapacağı etkinlik davetiyelerini bile gönderdi. Peki hiç Apple Watch’ı merak ettiniz mi? Veya Apple Watch’ı denemek ister misiniz? Cevabınız evet ise bu yazıda bu imkanın nasıl olduğunu öğreneceksiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

AppAdvice takımının yeni projesi olan WatchAware, Apple Watch’a yönelik görselleri ve interaktif önizleme ve kullanım deneyimini sunuyor.

Bir çok geliştiriciyle birlikte çalışan WatchAware ile şuanda 27 farklı alanda önizleme deneyimini yaşayabileceğiniz Apple Watch’ı, satın almadan test edilme imkanı sayesinde daha iyi tanıyacaksınız.

apple-watch-gif
Apple Watch’ı Denemek İster Misiniz?

İnteraktif ön izleme deneyimleri sınırlı oranda deneyim imkanı sunuyor olsa da, Apple Watch’ın ve desteklenen uygulamaların nasıl çalıştığına yönelik güzel bir deneyim imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Akıllı saat pazarının iyice kızıştığı bugünlerde, Samsung, Motorola, LG, Asus gibi devlerin yer aldığı rekabet ortamında karşılarına rakip olarak çıkan Apple, kendi akıllı saati Apple Watch ile oyunu değiştirmeyi planlıyor.

Apple, uzun süredir hakkında söylentiler paylaşılan ve merakla beklenen yeni akıllı saati Apple Watch’ı 9 Mart 2015 tarihinde San Francisco’daki Yerba Buena Center’da tanıtmak üzere davetiyeleri dağıtmaya başladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Türkiye saatiyle Pazartesi akşamı 20:00’da başlayacak olan etkinlikte tanıtılacak olan Apple Watch’ın satış fiyatını ve hangi ülkelerde satışa çıkacağı belli olacak. Söylentilere göre Apple Watch’ın giriş seviyesi versiyonunun fiyatının 349$ olması beklenirken, yeni akıllı saatin üç farklı modelini olacağı biliniyor.

Apple’ın CEO’su Tim Cook’un söylediği gibi, Apple Watch “oyun değiştirici” olacak mı hep birlikte göreceğiz. Apple Watch ile en güncel haberleri, duyuru günü de sizlerle anlık olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak