Apple WWDC 2015 Etkinliği 8 Haziranda Başlıyor!

blank

Apple‘ın her yıl yaptığı Apple Geliştiriciler Konferansı (Apple WWDC) için bir bildiride bulundu. San Francisco da yapılacak etkinlik birkaç gün sürüyor. Apple WWDC etkinliğinin ana konusu Apple’ın yazılım tarafında ki yeniliklerini tanıtmak oluyor.

teknik destek

Yeni İOS 9 ve OS X sürümleri etkinliğin ana konusu olacak, aynı zamanda Apple yılın en iyi uygulama ödüllerinde de uygulama geliştiricileri en iyi uygulama için yarışacak. Etkinliğin başvuruları 17 Nisan da başlıyor.

Dünya’da ki çeşitli okullardan da öğrenciler bu etkinliği izlemek için 8 Haziran’da San Francisco da olacak. Türkiye’den de katılım olacak.

Etkinliğe gidemeyen fakat WWDC’yi izlemek isteyenler için de etkinlik 8 Haziran tarihinde Apple’ın işletim sistemli cihazları üzerinden Apple’ın resmi sitesi üzerinden yayımlanacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!