Apple’dan Hediye Kazanmak İster misiniz?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın Yılbaşı (Christmas) için her yıl düzenlediği “12 gün 12 farklı hediye kampanyası” bu yıl da başladı. Apple Store üzerinden hem iPhone hemde iPad için geliştirilen uygulamayı telefonunuza indirmeniz yeterli. Bu uygulama ile iTunes üzerinden şarkı, film, kitap ve ücreti ön ödeme ile kaldırılmış popüler uygulamaları kazanmak mümkün. Hediyeleri arasında bölgesel farklılıklar olacağı için ülkemizde iTunes tarafından sunulan içeriklere ait hediyelerinde Apple Store Türkiye tarafından bizlere sunulacağını belirtelim.

teknik destek

Programı yükledikten sonra 26 Aralık 6 Ocak tarihler arasında sürecek kampanyayı her gün uygulamaya girerek kontrol etmeli ve kazandığınız hediyeleri gün içinde telefonunuza yada tabletinize yüklemelisiniz. Yoksa hediyeleriniz 24 saat içinde sistemden yok olacaktır. Yayınlanan tüm oyunlar, uygulamalar, kitaplar ve şarkıların zaman limitinin olmadığını da hatırlatalım.

Apple kendi eko sisteminde öylesine büyük bir aile gibi davranıyor ki bir Samsung kullanıcısı olarak bunlara şaşırıyorum. Android eko sisteminin böyle uygulamalar yapmamasının sebebi zaten her kullanıcının istediği içeriğe istediği şekilde ulaşabilmesi olabilir mi ne dersiniz? Programı iTunes üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın