Apple’dan yeni iPhone 5S reklamı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın bir süredir iPhone 5S ve iPhone 5C stoklarını tüketmeye ve iPhone 6 için yer açmaya çalıştığı ile ilgili son dönemde çok fazla haber yaptık. Özelilikle Amerika’nın en büyük perakendecilerinden biri olan Walmart kendi içinde yaptığı indirimlerle gündeme bomba gibi düşmüştü. Kullanıcılar Apple’dan da böyle bir indirim beklerken T-Mobile 50 dolarlık iTunes indirimini iPhone 5S ile birlikte hediye etmeye başladı.

teknik destek

Apple ise bu kampanyalara “Parenthood” adını verdiği bir reklam ile destek vermeye karar verdi. Reklamda ebeveynlerin çocuklarının büyümesine iPhone 5S’leri ile nasıl katkı sağlayacakları anlatılmaya çalışılıyor. Özellikle çocuklarımızdan telefonlarımızı uzak tutmaya çalıştığımız bir dönemde bu reklam filmi biraz ironik olsa da izlemeye ve içindeki programları denemeye değer diye düşünüyorum.

Reklam filmini izledikten reklamın içinde kullanılan AppStore uygulamalarını ve yine AppStore’da satılan araçların linklerini sizlerle paylaşacağız. İşte Apple’ın “Parenthood” adını verdiği reklam filmi;

Tüm ailelerin bebek monitörünü çok merak ettiğine eminim. Ürünü kendim kullanmıyorum ama kullanan bir arkadaşım var tek kelimeyle mükemmel olduğunu size rahatlıkla söyleyebilirim. Galaxy S5’in bebek telsizi özelliği gibi de değil!

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın