Apple’ın Taklit Edilebileceği Bir Yönü Var; Hem de Bedava!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple ve Samsung’un mahkeme koridorları dışına taşan patent davaları San Jose’de sürerken; Apple bir gazete ilanı ile kendilerinin bu şekilde taklit edilebileceğini anlamlı bir şekilde ortaya koydu. Yenilenebilir enerji alanında büyük yatırımlar yapan Apple, California’da yaptırdığı yeni binasında tamamen yanilenebilir enerji kullanmayı ve bu anlamda dünyada bir ilk olmayı hedefliyor.

teknik destek

Güneş enerjisi için tarlarar oluşturan Apple, su içinde geri dönüşüm sistemli bir arıtma tesisi kuruyor. Bu arıtma tesisinden çıkan sular defalarca hem temizlikte hemde farklı alanlarda kullanılabilecek. Apple enerji verimliliği ile farklılaşırken rakipleri bu konuda ne yapacak bir çevreci olarak oldukça merak etmekteyim.

Apple gazetelere verdiği reklam ile ” bazı fikirler vardır, biz isteriz ki her şirket bunları kopyalamalıdır” sloganını kullanıyor ve bu sloganı gazete  reklamların ile tüm dünyaya dağıtıyor.

Blzpm7EIEAAPS4w (1)

Apple’ın yenilenebilir enerjileri ile ilgili hazırladığı reklam videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

EdeVaT-zZt4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!