Apple’ın Yeni Lightning Kablosu Çift Yönlü Kullanılabilecek

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple’ın iPhone 6’da sunacağı donanım bileşenlerine ait bilgiler gelmeye devam ediyor. iPhone 5S ve iPhone 5C telefonları hakkında sızdırdığı bilgilerle ün kazanan Avustralyalı genç Sonny Dickson’ın bir tweetine göre Apple’ın mobil cihazlarla uyumlu çalışan Lighting kablosunun her iki ucu da işlevsel olacak.

Apple iPhone 5S ve Apple ıphone 5C telefonları hakkında bilgi sızdırmasıyla ün kazanan Avustralyalı genç Sonny Dickson’ın bir tweetine göre, Apple’ın mobil cihazlarla uyumlu çalışan Lighting kablosunun her iki ucu da işlevsel olacak. Gelecek nesil USB C ara kablosunda(bağlayıcısı) söz konusu özelliğin yer alması beklenirken; Apple’ın çift taraflı yeni Lighting kablosunu önümüzdeki ay duyuracağı iPhone 6’da yer vermesi bekleniyor.

Apple USB kablosunun ortasına ince pinler (işaretler) yerleştirerek başlığın yönü fark etmeksizin bağlantı noktasına takılmasını sağlıyor.

Apple’ın paylaşılan görselde olduğu gibi çift yönlü kullanılan bir USB kablosu için patent başvurusu bulunuyor. Bu sebeple 9 Eylül’de gerçekleşecek iPhone

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir