Asistan Cortana' yı Holografik hale getiren Microsoft hayranı

Microsoft' un Cortana Asistanını 3D Holografik hale çeviren hayran YouTube' de bir video yayınladı. Derlenen programın çok amaçlı hale gelmesi ilgi odağı haline getirdi.

Andronova

Microsoft‘un yardımcı asistanı olan Cortana holografik bir hale geldi! Bu programı yeniden programlayan bir Microsoft hayranı olan Archer, asla kötü bir program değildi, yanlış kullanılıyordu, ifadelerini kullandı.

Archer, bu programın sadece kolay sorular için değil aynı zamanda eve formatlamak için de programlandığını söyledi. Archer, bu programı holografik bir şekilde nasıl görüneceğini merak ettiği için yaptığını söyledi, ayrıca Unity 3D kullanarak yaptığı bu programın detaylı kullanım videosu kendi özel web sitesinde de mevcut.

Asistan Cortana basit bir program değil

Microsoft’un asistanı olan bu program eskiden hiç kullanılmayan, önemsenmeyen bir programdı, ama Archer dikkatleri bu programın üzerine toplamayı başardı. Archer, bu programı piramit şeklinde bir platformun içinde holografik olarak tasarladığını da özel web sitesindeki videosunda göstermiş.

Asistan Cortana' yı Holografik hale getiren Microsoft hayranı

Asistan Cortana sadece eve uygun değilmiş

Archer, bu programı programlama boyutlu hale programladı ve kendi özel web sitesine yükledi ve videoda da gösterdiği gibi programı holografik bir hale getirip, piramit seklinde bir platformun içine programlamış. Özel web sitesindeki videosunda bu programa hava durumunu soruyor ve uygulamalı olarak programın nasıl ve niçin kullanılabileceğini detaylı bir şekilde anlatıyor. Archer, bu müthiş programın sadece ev için değil veya sadece kolay sorular için değil daha zor ve işlevsel sorular ve işler için kullanılabileceğini kanıtladı bu muhteşem yeniden proglama ile. Mutlaka Microsoft yakında programı yeniden gözden geçirip daha iyi programlayacaktır.

YouTube video


Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 15:08

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın