ASKfm iletişim destek hattı

blank

ASKfm şikayet etmek için iletişim e-posta adresi veya telefon numarası var mı? Telefon üzerinden iletişime geçilememekte. Ama e-posta ve destek formları bulunmakta.

teknik destek

ASKfm üzerinden soru, cevap, kendinizi ifade etmek ve arkadaşlarla nasıl iletişim kurulduğunu gösteren sosyal ağlardan biri. Diğerlerinden biraz farklı.

ASKfm sitesinde bazen fotoğraflarla bir şeyler anlatmak isteyebilirsiniz. Ya da soru şeklinde oluşturabilirsiniz. Burada da Facebook’ ta olduğu gibi duvar bulunmakta. Paylaşımlarınızı daha önce ekli olan arkadaşlarınıza toplu veya teker teker seçerek paylaşabilirsiniz. 

Siteyi incelediğimizde genel olarak arkadaş edinme veya farklı amaçlarla kayıt olanlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bir ekşi sözlük gibi değil. Peki ASKfm destek hattı var mı?

ASKfm iletişim destek hattıaskfm müşteri hizmetleri askfm destek hattı

ASKfm iletişim destek hattı var mı?

ASKfm iletişim adresleri veya ASKfm e-posta adresi var mı? Tüm sorunlar için iletişim formu bulunmakta. Bu support.ask.fm/hc/en-us/requests/new adresten sorunun detaylarını yazıp iletişime geçebilirsiniz. Hatta sorunun ekran görüntüsünü ekleyebilirsiniz.

ASKfm müşteri hizmetleri olmadığından genel sorular için yardım sayfası ise support.ask.fm/hc/en-us

ASKfm hesabım çalındı, ASKfm giremiyorum, ASKfm şifremi unuttum, ASKfm şifre sıfırlama kodu gelmiyor, ASKfm şikayet etme ve ASKfm videolarda ses yoksa videodaki sesin ve bilgisayardaki ses ayarının açık olup olmadığında baktıktan sonra yukarıdaki iletişim kanalını kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki adresler soruna çözüm olamadıysa önerdiğimiz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz.

ASKfm iletişim destek hattı var mı?


Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 01:04

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!