Asphalt 7: Heat, Android için 25 Haziran’da Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Günümüzün en popüler Android oyunlarını çıkaran Gameloft firmasının bizim için yeni bir sürprizi var! Gameloft, Asphalt serisinin yeni oyunu olan Asphalt 7: Heat’in 25 Haziran’da Google Play Store’a geleceğini duyurdu ve ilk fragmanını yayınladı!

Andronova

Asphalt serisinin önceki oyunları birçok kişinin vazgeçilmez oyunları arasına girmeyi başarmıştı ve bu yeni oyunun gidişatı da öyle gözüküyor. Fragmandan anlaşılacağı üzere bu yeni oyunda inanılmaz grafikler ve serinin önceki oyunlarına benzer bir oynanış biçimi bizi bekliyor.

Oyun ayrıca online olarak veya Bluetooth aracılığıyla 6 kişiye kadar çok oyunculu oyunu destekliyor. İçerisinde 15 tane gerçek şehir ve 60 tane lisanslı araba barındıran serinin bu yeni oyununun serinin diğer oyunlarıyla çelişkili olarak Appstore’daki gibi $0.99’lık bir fiyat etiketiyle gelmesi bekleniyor.

Oyunun fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz. Ayrıca 15 şehir ve 60 kadar arabayı bir konsol oyununda görmemizin çok zor olduğunu da belirtelim.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın