Asphalt 8: Airbone, 22 Ağustos’ta Play Store’daki Yerini Alacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil dünyasının önde gelen oyun yapımcılarından Gameloft’un popüler araba yarışı serisi Asphalt’ın sekizinci versiyonu ilk olarak Yeni Nexus 7 lansmanında karşımıza çıkmış ve oyun için heyecanlı bekleyiş kat kat artmıştı.

teknik destek

Gameloft, resmi Twitter hesabı üzerinden Asphalt 8: Airbone  için açıklamalarda bulunurken, oyunun 22 Ağustos’ta Google Play Store’daki yerini alacağını bildirdi. Asphalt 8: Airbone için belirlenen fiyat ise 1 dolar.

Android 4.3 işletim sistemi ile çalışan Yeni Nexus 7’de tanıtımı yapılan oyunun sağladığı yeniliklerin başında OpenGL ES 3.0 desteği geliyor. Oyun bu sayede OpenGL ES 3.0 desteği sağlayan grafik birimlerinde daha üstün grafik performansı sergileyecek. Halihazırda OpenGL ES 3.0 desteği sunan grafik birimleri; Qualcomm cephesinden Adreno 305, 320 ve 330 GPU’larıyken, Mali cephesinden T6xx serisi ve PowerVR 6 serisi GPU’lar OpenGL ES 3.0 desteği sunacak.

Asphalt 8: Airbone’a tekrar dönecek olursak, oyunda 147 etkinlik, 8 yeni harita ve 47 lisanlı araç yer alacak. Google Play Games desteği de sunacak yapımın aynı zamanda Havok fizik motoru da yer alacak. Oyun için yayımlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

xLB3AXSnUbM” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ilgili>> slashgear

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!