Asphalt 8: Airborne, Google Play Store’da Yerini Aldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil dünyasının dikkat çeken yapımları arasında yer alan Asphalt araba yarışı serisinin en yeni oyunu Asphalt 8: Airborne, Android kullanıcıları için Play Store’daki yerini aldı. Havok fizik motoru eşliğinde hazırlanan oyun, ilk olarak Yeni Nexus 7 lansmanında görücüye çıkmış ve oyun, Android 4.3’ün destek sunduğu OpenGL ES 3.0 ile birlikte üst sınıf bir grafik performansı sergilemişti.

teknik destek

Kullanıcıların merakla beklediği oyun isminden de anlaşılacağı üzere hava eylemleri gerçekleştiriyor. Pistlere yerleştirilen rampalar sayesinde, daha önceki oyunlardan farklı olarak araçlar muazzam bir akrobasi gösterisi sunuyor.

Gameloft daha önceki Asphalt oyunlarında olduğu gibi Lamborghini, Bugatti, Ferrari ve Zonda gibi en üst üreticilerin arabalarından bir liste oluşturuyor. 47 lisanslı araç daha fazla gerçekçilik için geliştirilen motor sesleriyle üst sınıf bir ses deneyimi sunuyor.

Venedik, Fransız Guyanası, Nevada Çölü ve İzlanda gibi dünyanın farklı noktalarında seçilen 9 piste pistte 8 sezondan oluşan ve kullanıcılara Kariyer Modu’nda  oyun deneyimi sunan Asphalt 8: Airborne’de toplamda 180 etkinlik yer alıyor.

Not: OpenGL 3.0 desteği halihazırda belirli GPU’lar tarafından desteklenmektedir. Bunlar; Qualcomm cephesinden Adreno 305, 320 ve 330, Mali cephesinden T6xx serisi ve PowerVR 6 serisi GPU’lar.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!