Asphalt 8: Airborne Şimdi BlackBerry Cihazlarda Lastik Yakacak!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Mobil dünyasının önde gelen oyun yapımcılarından Gameloft’un popüler araba yarışı serisi Asphalt’ın sekizinci serisi olan Asphalt 8: Airbone geride bıraktığımız ağustos ayında Android ve iOS kullanıcılarına sunulmuştu. Sahip olduğu grafik, sunduğu yarış deneyimi ve muazzam bir akrobasi gösterisi sunan yapım oyun severleden tam not aldı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Kasım ayı içerisinde bu defa Windows Phone 8 platformundaki yerini alan Asphalt 8: Airbone, şimdi BlackBerry Z10 ve Z30 kullanıcıları tarafından tecrübe edilebilecek. Halihazırda Android ve iOS tarafında ücretsiz olan yapım, Windows Phone 8 tarafında ise 1 dolar fiyata sahip. Oyunu BlackBerry Z10 ve Z30 telefonlarından oynamak isteyen BlackBerry kullanıcılarının da tıpkı Windows Phone 8 tarafında olduğu gibi 1$’ı gözden çıkarması gerekiyor.

Yenilenen Havok fizik motoru ile karşımıza çıkan 180 etkinlik, 47 adet lisanslı araba (Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX), 9 farklı ülkede yarış pisti (Venedik, Fransa, İzlanda, Nevada Çölü) ve Kariyer Modu’nda inanılmaz bir sürüş deneyimi sunan Asphalt 8: Airbone yapımını BlackBerry kullanıcıları BURADAN indirebilir.

Son olarak bir hatırlatma yapacak olursak; BlackBerry Z30‘da (Adreno 320) OpenGL ES 3.0 desteği sayesinde kullanıcılar daha üstün bir grafik performansı eşliğinde oyunu oynayabilecekler. BlackBerry Z10’da yer alan Adreno 225’de ise OpenGL ES 3.0 desteği yer almıyor.

jpSGZsgga_I” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

kaynak: phonearena

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak