Asus, Android 4.4 KitKat Güncelleme Programını Açıkladı!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Android tablet dünyasının iddialı isimlerinden, akıllı telefon kategorisinde ise PadFone ve yen nesil ZenFone telefonlarla daha üst sıraları hedefleyen Asus resmi site üzerinden Android 4.4 KitKat güncelleme programına açıklık getirdi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Tayvanlı üretici yayınladığı güncelleme programında telefon ve tablet deneyimini bir arada sunan hibrit cihazı PadFone serisinde yer verdiği cihazlardan hangilerinin güncelleme alacağına açıklık getirirken, bu cihazlar; PadFone 2, PadFone Infinity (PadFone A80) ve PadFone Infinity 2 olarak sıralandı. Diğer PadFone cihazların güncelleme akıbeti henüz bilinmezken, Asus’un PadFone mini modeline de Android 4.4 KitKat’le buluşturması bekleniyor.

Tablet ve akıllı telefonlarda genel itibariyle stok Android’e yakın bir arayüz (neredeyse aynı da diyebiliriz) sunan Asus, son olarak ocak ayı içerisinde duyurusunu gerçekleştirdiği ZenFone akıllı telefon serisinde ZenUI kullanıcı arayüzüne yer vererek, farklı bir kullanım deneyiminin kapılarını aralamıştı. Asus yaptığı açıklamada ZenUI kullanıcı arayüzünün Android 4.4 KitKat güncellemesi kapsamında PadFone serisi cihazlara da aktarılacağını belirtti.

PadFone 2 ve PadFone Infinity için Android 4.4 KitKat’in ikinci çeyrekte, PadFone Infinity içinse güncelleme üçüncü çeyrekte başlayacak. Tablet tarafında hangi modellerin güncelleme kapsamına alınacağı henüz açıklanmadı.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak