Asus müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Asus Zenfone canlı destek, garanti imei arıza onarım sorgulama, cihaz yetkili servise tamire gönderme formu doldurma adresi ve iletişim Türkiye telefon numarası var mı? Şikayet etme!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Asus cep telefonu, tablet, bilgisayar, ekran kartı ve diğer ürünleri için destek iletişim bilgilerine haberimizde yer verdik. Hazırladığımız yazımızda Asus’ un neredeyse tüm iletişim kaynaklarını resimli olarak anlattık. Her hangi bir sorun için Asus’ dan alamadığınız ya da yapamadığınız adımlar için önerdiğimiz ücretli destek hattını arayabilirsiniz. 

Asus müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası 0 850 522 2787 / çağrı merkezi hizmet saatlari Pazar hariç haftanın altı günü saat 09:00-18:00′ a kadar ulaşabilirsiniz. Ulaşabilirsiniz dediğimizde bakmayın 17:00′ da aradım yaklaşık 5-10 dakika sürekli müşgul gibi hat düşüyor.

Asus müşteri hizmetleri iletişim numarası

Asus müşteri hizmetleri iletişim numarası

Asus müşteri hizmetleri canlı destek

Asus canlı destek adresi: Bu asus.com/tr/support verdiğimiz adrese girdikten sonra sağ altta “bize ulaşın” başlığında yer alan “canlı destek alın” seçeneğine tıklayınız. Açılacak ekrandan destek almak istediğiniz kategoriyi seçiniz. Masaüstü bilgisayar, telefon, tablet, notebook, anakart, ekran kartları, görüntüleme ürünleri ve ağ ürünleri seçeneklerinden birine tıkladığınızda aşağıda bir seçenek daha çıkacak bu seçenek “online chat’e devam etmek için buraya tıklayabilirsiniz” şeklinde. Dediği alana tıkladığınızda ekrana onay seçeneği çıkacak tamam diyerek canlı destek temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Unutmadan canlı destek için Asus sitesine üye olmanız gerekebilir. www.andronova.net

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Asus müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası

Asus müşteri hizmetleri canlı destek

Asus canlı destek

asus iletişim

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Asus müşteri hizmetlerine e-posta ile ulaşma

Asus’ a e-posta ile erişim yapma: Yukarıdaki adresten “canlı destek alın” başlığının altında bulunan “bize e-posta gönderin” seçeneği ile devam ediniz. Açılan yerde konu başlığını belirlemeniz gerekiyor örnek teknik destek seçeneğini seçtik. Açılan adımlarda cihaz bilgisi ve cihaz sorun hakkında detay seçenekleri çıkacak eksiksiz olarak ilgili alanları doldurup göndermeniz yeterli olacak. En erken 24 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Asus müşteri hizmetlerine e-posta ile ulaşma

zenfone iletişim

zenfone müşteri hizmetleri

Asus cihaz onarım sorgulama nasıl yapılır

Yine aynı adresten asus.com/tr/support giriş yapıp “onarım hizmeti” / “onarım durumu sorgula” bölümden yapabilirsiniz.

Asus cihazı yetkili servise tamire gönderme nasıl yapılır

Yukarıdaki adresten “onarım hizmeti” başlığı altında yer alan “cihazınızı tamire gönderin” yazısına tıklayınız. Açılan yeni sekmeden “onarım talebi sayfası” bölümünde yer alan “ürün seri numarası” alanına cihazın seri numarasını yazınız. Cep telefonlarda seri numara imei numarasıdır. Detaylar aşağıdaki görüntüden ulaşabilirsiniz.

Asus cihazı yetkili servise tamire gönderme nasıl yapılır

Asus imei sorgulama


Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 21:29

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir