Asus Transformer Pad TF701T (Infinity) için Android 4.3 Güncellemesi Başlıyor!

Asus, ekim sonu itibariyle raflardaki yerini alan üst seviye tableti Transformer Pad TF701T için yeni bir sistem güncellemesi hazırlıyor. Android 4.2.2 işletim sistemi ile kutudan çıkan yeni nesil tablet, 18 Kasım itibariyle Android 4.3 güncellemesine kavuşacak.

teknik destek

OTA yoluyla tablet kullanıcılara sunulacak güncellemede standart Android 4.3 yeniliklerinin yanı sıra geliştirilmiş pil ömrü, geliştirilmiş trackpad tepkisi, geliştirilmiş şarj istasyon (dock) pili gibi iyileştirmeler de yer alacak.

Asus, Android 4.4‘ün resmiyet kazanması sonrası güncelleme takvimine ilişkin herhangi bir açıklama yapmadı, fakat Transformer Pad TF701T’nin Android 4.4 güncellemesini almasına kesin gözüyle bakılıyor.

449 dolar etiket fiyatıyla (klavye aparatı 139 dolar) satışa sunulan tabletin teknik özelliklerini kısa hatırlatmak gerekirse; 10.1-inç boyutunda 2.560 x 1.600p çözünürlüklü Super IPS+ LCD ekran, Corning Gorillla Glass 2, 32/64GB depolama seçenekleri, 64GB’ye kadar microSD kart desteği, 2GB RAM, 1.9GHz frekans hızında işlem gören Cortex-A15 mimarisine sahip Tegra 4 işlemci ve 5MP çözünürlüklü arka kamera.

kaynak: androidpolice

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir