Asus Zenfone 2 Hacklenerek Windows 7 ve Windows 8 Yüklendi!

Andronova

Bu yılın popüler akıllı telefonlarından olan Asus‘un yeni amiral gemisi Zenfone 2, bir XDA geliştiricisi tarafından hacklenerek Windows 7 yüklendi.

Sizlerle daha önce paylaştığımız Asus Zenfone 2 Türkiye’ye Geldi! İşte Zenfone 2 Fiyatı ve Satış Tarihi başlıklı haberimizi inceleyebilirsiniz. Ülkemizde 1099TL ile 1499TL arası fiyatlara sahip olan Asus Zenfone 2‘de çalıştırılan Windows 7 sürümünün ardından, Windows 8‘de başarıyla yüklendi.

Geliştirici Windows 7 ve 8 ile nasıl çalıştığını gösteren iki adet videoyu Youtube üzerinde paylaşarak, kısa süre içerisinde Zenfone 2‘de Windwos 10‘u da çalıştıracağını söyledi.

asus-zenfone-2

Aşağıdaki videolarda, normalde Android 5.1 ile çalışan Asus Zenfone 2‘de Windows 7 ve Windows 8’in nasıl çalıştığını detaylı olarak görebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir