Asus Zenfone 2 Hacklenerek Windows 7 ve Windows 8 Yüklendi!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Bu yılın popüler akıllı telefonlarından olan Asus‘un yeni amiral gemisi Zenfone 2, bir XDA geliştiricisi tarafından hacklenerek Windows 7 yüklendi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sizlerle daha önce paylaştığımız Asus Zenfone 2 Türkiye’ye Geldi! İşte Zenfone 2 Fiyatı ve Satış Tarihi başlıklı haberimizi inceleyebilirsiniz. Ülkemizde 1099TL ile 1499TL arası fiyatlara sahip olan Asus Zenfone 2‘de çalıştırılan Windows 7 sürümünün ardından, Windows 8‘de başarıyla yüklendi.

Geliştirici Windows 7 ve 8 ile nasıl çalıştığını gösteren iki adet videoyu Youtube üzerinde paylaşarak, kısa süre içerisinde Zenfone 2‘de Windwos 10‘u da çalıştıracağını söyledi.

asus-zenfone-2

Aşağıdaki videolarda, normalde Android 5.1 ile çalışan Asus Zenfone 2‘de Windows 7 ve Windows 8’in nasıl çalıştığını detaylı olarak görebilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir