Asus ZenFone 4 KitKatlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz aylarda ülkemizde de satışa sunduğu fiyat/performans oranı yüksek ZenFone ailesi ile dikkat çeken  Asus, resmi Twitter hesabından yaptığı duyuru ile ZenFone 4 modeli için Android 4.4 KitKat güncellemesini dağıtmaya başladığını duyurdu.

teknik destek

ZenFone ailesinin en küçük ve hesaplı modeli olan ZenFone 4, Android 4.3 JellyBean sürümü ile piyasaya sürülmüştü. Android 4.4 ile birlikte cihaz, rahatsız etmeyin modu, miracast bağlantısı iyileştirmeleri ve genel performans artışına kavuşuyor. Çift Sim destekli modeller için farklı arama modlarıda içeren güncelleme, Google’ın Android 4.4 ile sağladığı altyapısal değişiklikleri de içeriyor.

Giriş seviyesi bir model olan ZenFone 4’ün bu güncellemeyi serinin üst seviye modelleri ZenFone 5 ve 6’dan önce alması kafaları karıştırırken, diğer bir yandan güncellemenin bu modellere de geleceğini dolaylı olarak doğrulamış oldu. Asus ZenFone 4 KitKat ile beraber giriş seviyesinin en güncel Android telefonlarından birine dönüştü.

Kaynak: PhoneArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!