Avea ve TTNET Artık Yok! Karşınızda Yeni Türk Telekom!

media 12268

İnternet servis sağlayıcısı TTNET ve mobil operatör Avea, Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden Türk Telekom altında birleşti.

Andronova

Son rakamlara göre 37 milyon kullanıcısıyla bir dev haline gelen TürkTelekom, artık gerek internet gerek ise mobil alanında tek marka altında faaliyet göstereceği yeni oluşumunu resmi olarak yaptığı etkinlikte duyurdu. Zaten bu zamana kadar %30 T.C. Hazine Müşteşarlığına, %55 Oler Telekom ve %15 Halka açık hisselere ait Türk Telekom Grubu altında faaliyet gösteren Avea ve TTNET, bu değişimle birlikte tüm hizmetleriyle tek bir çatı altında toplanmış oldular.

Logosu da tamamen yenilen bu oluşumla birlikte, milyonlarca kullanıcı mobil iletişim ve internet hizmetleri artık daha avantajlı fiyat ve hızlarla sahip olacakları söyleniyor.

Bundan böyle Avea hattı kullanan mobil aboneler, cep telefonlarında Avea ibaresi yerine Türk Telekom ismini görecekler.

turk telekom mobil

Birleşmenin ardından yenilenen kampanya ve paket tarifeleriyle birlikte, kullanıcıların daha hızlı ve daha yüksek kapasiteli internet erişimine, daha çok konuşma dakikası ve SMS gibi hizmetlere ulaşması sağlanacak. Artık tüm Avea bayileri de yeni oluşumdan nasibini alarak görsel bir yeniliğe kavuşacaklar.

turk-telekom-magaza

Bu değişimin Adil Kullanım Kotası (AKK) yönünde bir yenilemeyi de beraberinde getirip getirmeyeceği henüz belli değilken, “Birlikten yeni bir güç doğuyor” sloganıyla gerçekleştirilen bu adımın, ülkemizdeki milyonlarca kullanıcı için avantajlı fiyat, daha kaliteli hizmet, daha kotasız servis özelliklerine sahip olmasını ve hayırlı olmasını dileriz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın