Avea’dan Kullanıcılarına Google Play Store’da 20TL Hediye!

media 12660

Ülkemizin önde gelen mobil iletişim operatörlerinden Avea, kullanıcıların için Google Play Store‘da yapacakları ilk alışverişlerinde 20TL‘ye kadar hediye veriyor.

teknik destek

Kampanyaya katılmak için tabi ki Avea kullanıcısı olmanız gerekiyor. Normalde Google Play‘de yer alan kredi kartı, paypal gibi ödeme seçenekleri yerine, Avea’nın mobil ödeme seçeneği “Avea Mobil Ödeme Kullan” seçeneğinin seçilmesi gerekiyor.

Ancak, Avea Mobil Ödeme Servisi’nden yararlanabilmeniz için, hattınızı mobil ödemeye açtırmış olmanız gerekiyor. Bunun için “MOBİLODEME KAYIT” yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterli.

avea-mobil-odeme

Ayrıca, bilmeniz gereken bir diğer önemli husus ise, kampanyada bahsi geçen 20TL’lik hediye tutarın kullanımı, sadece tek seferlik yapacağınız bir uygulama veya oyun satın alma işleminde geçerli oluyor. Yani, iki tane 10TL’lik satın alma gerçekleştiremiyorsunuz.

Eğer Avea kullanıcısıysanız, 7 Ekim saat 23:59’a kadar sürecek olan bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın