AVG AntiVirüs, Xperiaları Ücretsiz Koruyacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Mobil ve PC tarafındaki AntiVirüs programları ile bilinen AVG, Sony ile yaptığı özel bir anlaşma sonucunda Xperia telefonlara AVG AntiVirüs PRO yazılımını ücretsiz olarak sunacak.

180 günlük süre ile ücretsiz olarak kullanılabilecek olan yazılım, Android 2.3.3 ve üzeri bütün Xperia serisi akıllı telefonlarda çalışabilecek. Xperia Z3, Z3 Compact ve Z3 Tablet Compact üzerinde yüklü olarak gelecek olan AVG AntiVirüs PRO‘ya diğer Xperia telefonlar Google Play Store ve Amazon Store üzerinden erişebilecek.

Program, AntiVirüs koruması ve zararlı yazılım engelleme özelliğinin yanı sıra, performans arttırma ve gizlilik yönetimi gibi ek işlevlere de sahip. Sony Xperialar için özel bir versiyonu bulunan yazılıma, Google Play üzerinden ”AVG AntiVirüs PRO Xperia” ibaresini aratarak bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

avg-antivirus-pro avg-antivirus-pro-2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir