Aynı Android Telefonda 2 Adet Instagram Hesabı Açma ve Yönetmenin Yöntemi

Aynı Android Telefonda 2 Adet Instagram Hesabı Açma ve Yönetmenin Yöntemi
müşteri hizmetleri

Bilindiği gibi Instagram, multi account açma yani çoklu hesap desteği vermemektedir. Fakat Twitter'da mevcut olan bu özelliğin Instagram'da olmaması haliyle insanları zora sokabilmektedir. Aynı telefon ' da 2 adet intagram hesabı açmanın avantajları nelerdir? İki adet hesabınız var ise bu hesapları sabit instagram uygulamasından çıkış yapmadan kullanmak isteyeceksinizdir. Fakat instagramın buna izin vermiyor olmasından dolayı da her seferinde birini kapa diğerini aç mantığı ile işlem yapmak zorunda kalıyoruz. Maalesef şuan için tam yönetim, örneğin resim yükleme vb orijinal instagram uygulaması ile yaptığımız işlemleri çoklu hesap olarak sadece android 'de yapıyoruz, iphone için bu tarz bir uygulama maalesef şimdilik mevcut değil. multi-instagram Öncelikle bunun için özel olarak geliştirilmiş instagram id'leri değiştirilerek telefonumuza iki instagram kurabileceğimiz android uygulamasını indirmemiz gerekmektedir. Dışarıdan telefonuma apk dosyası kurmak için öncelikle telefon ayarlar menüsünden güvenlik ve oradan bilinmeyen kaynakları aktif etmeniz gerekmektedir. Bilinmeyen kaynaklar nedir? Mantık şudur google play'den inmeyen her uygulama bilinmemektedir. Bu sebeple izin verilmelidir. Instwogram uygulamasının buradaki apk dosyasını telefona veya bilgisayara indiriyoruz. Buradan sosyal medya hesaplarınız 'dan herhangi biri ile linki aktif edebilir ve indirebilirsiniz. İndirdik 'ten sonra telefonunuza kurup instagram 2. instagram hesabınızla giriş yapmanız yeterlidir. Orijinal instagram da olduğu gibi tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde telefonunuzdan yapabileceksiniz. Herhangi bir sorun olursa buradan bizlere yazmaya çekinmeyin lütfen.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Birisi
Birisi - 4 yıl Önce

Merhaba instagramda iki hesabım var bu hesaplardan birine her cihazda girebiliyorum ama digerine kendi cihazıma girdigimde isteginizle ilgili bir aorun olustu diyor ne yapabilirim?

Esmer
Esmer - 4 yıl Önce

Merhaba.1 tane instagram hesabini iki ayri telefon da nasıl açabilirim.hesabı eşimle ortak kullanmak istiyorum.

Esmer
Esmer - 4 yıl Önce

Merhaba.1 tane instagram hesabini iki ayri telefon da nasıl açabilirim.hesabı eşimle ortak kullanmak istiyorum.

ibrahim tezcan
ibrahim tezcan - 4 yıl Önce

merhabalar uygulumayı indirip kurdum ama ikinci hesabıma geçiş yapamadım bu nasıl olacak

Bengül
Bengül - 5 yıl Önce

İkinci hesaba kaydolurken bir türlü şifre kabul etmiyor

hasa
hasa - 6 yıl Önce

iki tane biri normal diğeri sayfa instagram var facebook dan arkadaşlar bul dediğimde normal sayfadaki arkadaşları buluyor bunu nasıl kapatabilirim