Olay! Ayyıldız Tim, Anonymous Hacker Grubunu Hackledi!

Andronova

Türkiye’nin Rusya ile yaşadığı krizle beraber başlayan siber savaşlar hızla devam ederken, Türk hacker grubu Ayyıldız Tim, Ruslara ve onların destekçilerine cevap veriyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye karşı yapılan olağan üstü boyutlardaki saldırıları, başta Anonymous olmak üzere, Red Hack ve diğer Rus hackerlar üstlenmiş ve ülkemize, özellikle banka ve devlet kurumlarının çalışmasını engelledikleri için zarar vermişlerdi. Aradan uzun süre geçmedi ki, adeta “milli gururumuz” haline gelen Ayyıldız Tim, yapılan saldırılara cevap olarak Rusya’ya karşı geniş çaplı saldırı düzenledi. Bu konudaki detaylı bilgileri bulabileceğiniz “Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim, Ruslara Cevap Verdi” başlıklı haberimiz ilginizi çekebilir.

Şimdi tüm Dünya’nın özellikle de kendilerini yenilmez olarak gören “bazı” grupların ibretle izleyeceği bir olay yaşandı. Türkiye’nin sanal bordo berelileri haline gelen Ayyıldız Tim, Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous‘u hackledi.

ayyildiz tim sessizce-nobetinizdeyiz

Dünya’nın en büyük hacker grubu olarak gösterilen Anonymous’a ait birbirleriyle iletişim kurdukları anonymoushackers.org sitesi ve resmi siteleri olan anonofficial.com sitesi hacklenerek, sitenin açılışına Çeçen marşlı intro yerleştirildi.

Anonymous HACKED! anonymoushackers.org/ golgeler.net/view-%3E354419Anonymous Official Down ! anonofficial.com TÜRK’e kefen biçmek sizin ne haddinize! Bize kefen biçmeye çalışanın sonu böyle olur…Sessizce Nöbetteyiz!Ayyıldız Tim

Posted by Ayyıldız Tim on 28 Aralık 2015 Pazartesi

Daha da şok edici olan ise, Ayyıldız Tim, siber saldırı sonrası Anonymous üyelerine ait yüzlerce IP adresi ve özel bilgileri ele geçirdi ve ardından gerekli bilgileri yetkililerle paylaştı.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir