Badoo hesap silme kapatma nasıl yapılır?

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Badoo nedir? Badoo hesabını tamamen silme nasıl yapılır? Badoo, Türkiye' de bazen tarayıcıya bulaşan bir virüs olarak algılanmakta. Ama aksine sosyal ağlardan biri.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Badoo sosyal medya platformu facebook ya da twitter kadar popüler olmasa da kullanıcılarının ilgisini çeken ve beğenilen bir arkadaşlık sitesidir. Badoo sistemine üye olmak tamamen ücretsizdir. Badoo uygulamasına ücretsiz bir şekilde üye olarak yeni arkadaşlıklar kurabilir ve arkadaşlarınızla badoo sayesinde iletişime geçebilirsiniz.

Yeni kişilerle tanışmak ve arkadaşlıklar kurmak için badoo uygulaması ülkemizde çok iyi sıralara ulaşmıştır. Her geçen günde kendini yenileyerek büyümeye devam ediyor. Badoo nedir? Sorusunun en iyi cevabı ise sistemin tamamen yeni arkadaşlık üzerine kurulu olmasıdır da denebilir. Badoo uygulamasını android işletim sistemli telefonunuza google play store üzerinden yada badoo apk indir dosyası ile indirip hemen yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Badoo uygulamasını ios işletim sistemli iphone yada farklı bir cihazda kullanmak için apple store uygulaması üzerinden indirmeniz gerekiyor. Badoo uygulamasının kurulum işlemleri oldukça pratik ve basittir. Sadece birkaç adımla hemen sohbete başlayabilirsiniz.

Badoo hesap silme nasıl yapılır?

Badoo uygulamasından zamanla sıkılan kullanıcılarda mutlaka olacaktır. Bu yazımızda ise Badoo hesabınızı tamamen nasıl sileceğiniz konusunda yardımı olacağız. İşlemlere başlamak için öncelikle badoo uygulamasının sistemine giriş yapalım.

Hesaba giriş yaptıktan sonra badoo.com/settings adresine giriş yapalım.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Badoo hesap silme kapatma nasıl yapılır?Badoo hesap silmeBadoo hesap kapatma nasıl yapılır?
 
Bu sayfada ise “ayarlar” yazan kısmın en alt bölümünde “hesabı sil” yazan kısma tıklayalım
 
Daha sonra açılan sayfada ise gelen seçeneklerin en alt kısmında “hesabı sil” yazıyor. Bu kısmı işaretleyelim ve “devam et” yazan butona tıklayalım.
 
Sonraki aşamada ise alt kısımda yer alan “hesabınızı silin” yazan kısma tıklayalım
 
Diğer sayfada ise çıkan seçeneklerden badoo uygulamasını silme nedeninizi işaretleyelim ve sayfanın alt kısmında yer alan “devam et” yazan kısma tıklayalım
 
Diğer aşamada ise silme işlemini tamamlamak için badoo hesabımıza giriş yaptığımız şifreyi yazalım ve sayfanın alt kısmında yer alan “hesabınızı silin” yazan kısma tıklayalım.
 
Son olarak gelen sayfada ise hesabımızın kapandığını yada tamamen silindiğini göreceğiz. Bu sayfadaki “kapat” yazan kısma tıklayalım.
 
Yukarıda işlemleri yaptığınızda badoo hesabınızı tamamen silmiş olacaksınız. Yeniden hesaba giriş yapmak için yeni bir badoo hesabı açmanız gerekiyor.Whatsapp hata kodu 11 sorununu çözmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Badoo, aynı zamanda Google Chrome ve İnternet Explorer gibi tarayıcılara eklenti ile dahil olabiliyor. Bazen reklam virüsüne de neden olabiliyor. Badoo hesap kapatma ve Badoo kaldırma sorunları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2017, 10:58

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir