Bayrama özel tüm hatlar için bedava 8GB kazan

media 6662

Bayrama özel tüm hatlar için bedava 8GB kazan 🙂 short. pe/ucretsiz8gb – 8gbnet. blogspot.com mesajına dikkat. Tıklayıp işlem yapıldığında Whatsapp ele geçirildi yazıyor.

teknik destek

Yine bir dolandırıcılık ya da virüslü mesaj olayı! Bazı e-postalara ve telefonlara mesajla gelen bayrama özel 8 Gb kazandınız şeklindeki mesaja dikkat edin. Gerçekle bir alakası olmayan bu mesajı siliniz.

Bayrama özel tüm hatlar için bedava 8GB kazan mesajın içeriğindeki short. pe/ucretsiz8gb tıkladığınızda aşağıdaki seçenekler geliyor. Küçük bir anketimize cevap ver şeklinde devam eden seçeneklerin sonunda yeşil yazıyla “Whatsapp” butonuna tıklayıp “alt panel doluncaya kadar paylaş mesajı ile karşılaşıyorsunuz. Sonunda “Whatsapp’ ınız ele geçirildi” mesajıyla karşılaşıyorsunuz.

Bedava 8GB kazan gelen mesajın içeriği

Özel ücretsiz 8 GB tebrikler 8GB internet kazandiniz. Nasıl alınır 1. Bu promosyonu Whatsapp’ tan en az 40 kişi ile paylaşın (“Whatsapp düğmesini tiklayin) 2. Bu promosyonu tüm arkadaşlarınızla paylaştıktan sonra otomatik olarak ücretsiz 8GB sayfasına yönlendirileceksiniz. 3. Hediyenizi 5 – 15 dakika içerisinde alacaksınız. Not: Paketi almak için en az 40 kişiye göndermeniz gerekir aksi takdirde paket hattınıza tanımlanmaz. Yazıyı kopyalayıp toplu mesaj olarakta gönderebilirsiniz.”

Yukarıdakileri yaptıktan sonra “Whatsapp’ ınız ele geçirildi” şeklinde bir uyarı ekrana geliyor. İtibar etmeyin ve güncel bir virüs programı ile telefonda virüs taraması yapınız.

Virüslü adrese dikkat! short. pe/ucretsiz8gb sayfasına girdiğinizde 8gbnet. blogspot.com sitesine yönlendiriyor. Bu ücretsiz bir blogspot sayfası.

Bayrama özel tüm hatlar için bedava 8GB kazanWhatsapp virüsü temizleme

sahte bedava internet mesajı


Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2021, 20:34

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın