Beats Audio’lu HTC Sensation XE Resmen Duyuruldu!

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

HTC’nin Beats Audio şirketini satın almasının ardından piyasaya süreceği gelişmiş ses özellikli ilk cihaz olan HTC Sensation XE resmen duyuruldu! Dört gözle beklenen Beats Audio özellikli cihazların orta ve üst segmentler için sunulması bekleniyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Siyah ve kırmızı renklerin kullanıldığı Sensation XE,Yeni HTC Sensation Beats Audio Versiyonu Geliyor! haberimizde sizlerle paylaştığımız AndroidGuys.com’un internete sızdırdığı dökümanlardaki cihazın tıpatıp aynısı. Beats markasının ses teknolojileriyle güçlendirildiği arka kapağının alt kısmında yer alan Beats by Dr.Dre logosundan belli oluyor.

Yeni HTC Sensation XE; 1.5GHz çift çekirdekli Qualcomm MSM8260 çipset, müzik dinleme süresini arttırması mahiyetiyle orjinal cihazdan farklı olan 1730mAhStandart Lityum İyon pil, 4.3 inçlik qHD çözünürlüklü Dokunmatik Ekran,Full HD 1080p video çekim imkanı sunan 8MP‘lik kamera, VGAçözünürlüklü ön kamera, 768MB RAM, tercihe bağlı olarak 8GB ya da16GB hafıza kartı teknik özelliklerini taşıyacak ve cihaza markasını taşıdığı Beats şirketinin gelişmiş ses teknolojilerine sahip kulakiçi kulaklığı eşlik edecek.

HTC Sensation XE hakkında konuşan HTC’nin satış ve pazarlama müdürü Jason Mackenzie‘ye göre;

Mobil cihazlarda ses kalitesi, çok önemli bir faktördür ve biz sadece konuşma için değil müzik, video ve oyunlarda sınırları aşmak için uğraş veriyoruz. HTC Sensation XE gerçekten inanılmaz bir ses kalitesiyle geliyor ve  bu müşterilerimize mümkün olan en iyi mobil deneyimleri sunmak istediğimizin bir kanıtıdır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

HTC Sensation XE, Eylül ayında Avrupa ve Asya kıtalarında 800$‘dan başlayan fiyatıyla satışa sunulacak. HTC’nin 2011 yılı ürün portföyünü oluşturan; Sensation, Desire S, Incredible S ve Wildfire S cihazlarını ülkemize getiren HTC distribütörlerinin HTC Sensation XE için de harekete geçeceklerine inanıyoruz. Cihaz hakkında daha fazla fikir sahibi olmanız açısından ürünün resmi görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

htc sensation xe beats audio 1htc sensation xe beats audio 2htc sensation xe beats audio 3

Kaynak: Pocket-lint

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak