LG G Flex 2’nin 2015’in İlk Çeyreğinde Benzersiz Bir Özellikle Tanıtılması Bekleniyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dünya genelinde piyasaya sunulan kavisli OLED ekrana sahip ilk akıllı telefon unvanına sahip olan LG G Flex’in devam modeline ilişkin ilk bilgiler gelmeye başladığı.  Geçtiğimiz yıl kasım ayında tanıtılan 6-inç ekran büyüklüğüne sahip akılı telefon deneysel bir ürün olmasına rağmen tanıtıldığı dönem hiç de yabana atılmayacak özellikleri bünyesinde barındırıyordu. Kavisli OLED ekranın yanı sıra, kavisli batarya ve kendi kendini onarabilen arka kapak yapısıyla dikkatleri üzerine çeken LG G Flex’in halihazırda ülkemizde de satışta olduğunu hatırlatalım.

teknik destek

Son dönemde Nexus cihazlar ve Android Silver projesine ilişkin gelişmeleri aktaran Evleaks bu defa LG’nin ikinci nesil G Flex akıllı telefon çözümüne ilişkin ilk bilgileri aktarmaya başladı. Popüler bilgi kaynağına göre LG G Flex 2 2015’in ilk çeyreğinde tanıtılacak. Telefona ilişkin bilgi sadece bununla sınırlı değil, plastik bir kasaya sahip olacak telefonda arka kasanın kendi kendini onarabilmesi gibi benzersiz bir özelliğin telefonda mevcut olacağı bildiriliyor.

Benzersiz özelliğin ne olduğu hakkında bir ipucu yok ancak telefonun 90 dereceye kadar bükülebilir olacağı iddiası geçtiğimiz yılın son günlerinde Güney Kore’de yayınlanan bir raporda yer almıştı. Önünde 10 aylık bir süre olan LG’nin G Flex 2 modelinde bahse konu olan özelliği mobil dünyasına sunup sunmayacağı uzun bir süre merak edilecektir. Serinin ikinci modelinde LG’nin bu defa ekran çözünürlük seviyesini artırması da bekleniyor.

kaynak: phonearena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!