Beyaz Nexus 4’ün Basın Görselleri Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Beyaz Nexus 4’ün Google I/O etkinliğinde tanıtılacağı yönünde uzun süre iddialar gündeme gelmişti. Etkinlik kapsamında donanım anlamında Galaxy S4’ün Google Edition versiyonunu karşımıza çıkaran Google, Nexus cephesinde sunacağı yenilikleri ise ileri bir tarihe erteledi.

teknik destek

Geçtiğimiz haftalarda Google’a yakın kaynakların sunucu günlüklerinde beliren ve son olarak Tayland Mobil Fuarı’nda ortaya çıkan Android 4.3 ile çalışması muhtemel beyaz Nexus 4’ün basın görselleri Android Police sitesi tarafından servis edildi. Telefonun lansman tarihi henüz netlik kazanmış değil.

Sızıntı kaynağına göre telefonda LTE ve 32GB’lık depolama birimi yer bulmayacak. Hatırlanacağı üzere Google’ın Nexus 4’te büyük eleştiri alan depolama bölümünü 32GB ile çözmek istediği yönünde ciddi iddialar gündeme gelmişti. Bunun yanı sıra telefondaki bir diğer öneli eksiklik olan LTE desteği de beyaz renk seçeneğinde mevcut olmayacak.

media 16881

Telefonun Android 4.3 ile geleceği de henüz teyit edilmiş değil fakat başta Androidandme kaynakları olmak üzere birçok haber sitesi 10 Haziran’da Android 4.3’ün beyaz Nexus 4 ile resmiyet kazanacağını dile getiriyor. Nexus 4’ün öne çıkan teknik özelliklerini hatırlayacak olursak;

4.7-inç boyutunda True HD IPS ekran, 1.5GHz frekans hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon S4 Pro, Adreno 320, 2GB RAM, 8/16GB dahili depolama seçenekleri ve 8MP çözünürlüklü arka kamera.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın