Bilgisayardan Huawei yazılım yükleme

blank

Huawei bilgisayardan yazılım yükleme ya da Huawei yazılım atma programı için önerimiz kendi resmi uygulaması olacak. Hangi programla ve nasıl yazılım yüklenir habere bakınız.

teknik destek

Çin kaynaklı, teknoloji devi Huawei birçok teknolojik ürün üretimi ve bunların içerisinde kullanılan sistemlerin üretimini üstleniyor. Ürettiği ürün ve yazılımlar ile oldukça tutulan ve yüksek satışlar elde eden Huawei, her geçen gün daha da ileri gidiyor ve daha büyük başarılar elde ediyor.

Huawei cihazlarda, diğer tüm cihazlar gibi mevcut ayarları veya Android sistemleri üzerinden sıfırlanabiliyor. Fakat bazı veri kayıplarında yaşanabilen ve cihazın açılmamasına yol açan durumlar da cihaza dışarıdan müdahale gerekebiliyor. Bilgisayar aracılığı ile yapılan bu müdahaleler ile cihazı tekrarı kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Huawei yazılım nasıl yüklenir?

HiSuite Huawei yazılım atma

Android ROM atmada veya yazılım yükleme dendiğinde ilk akla gelecek olan Odin oluyor. Bu program çoğu telefonların yazılımını manuel atmanız için tercih edilmekte. Ama bu işlerde uzman değilseniz ilk önerimiz cihazın kendi yazılım atma programı olacak. Bunun içinde Huawei yazılım atma programı HiSuite önereceğiz. Çok çeşitli fonksiyonlara sahip bir yazılımdır.

Huawei yazılım güncelleme programı hakkında HiSuite nedir yazımızı kesinlikle incelemenizi öneriyoruz.

Bilgisayardan Huawei yazılım yükleme

Huawei yazılım yükleme nasıl yapılır?

Bozulan ve açılmaya ya da güncellemesi bulunan Huawei cihazınıza, bilgisayarınız aracılığı ile yazılım yükleyebilirsiniz. Bunun için yükleyeceğiniz yazılımı Huawei’in sitesinden indirmeli ve uygun olan programlar ile yapmalısınız. Örnek olarak Odin3 programı ile cihazınıza yazılım yükleyebilirsiniz. Sadece bozulma ve güncellemeler de değil cihaz içi yazılımını değiştirmek için de yazılım yükleme programlarından faydalanabilirsiniz.

USB kablo ile bağlayacağınız cihazınızı, programlar otomatik olarak algılayacak ve size gösterecektir. Yazılım yükleme süresince cihazınızın bilgisayar ile olan bağlantısını kesmeyin. Aksi taktirde cihaz kullanılamaz bir hale gelebilir.

Yapacağınız her işlemde olası sonuçları kabul etmiş olacaksınız. Bundan dolayı en zararsız yöntemi önermekteyiz. Huawei sıfırdan yazılım yükleme nedeniniz eğer cihazda oluşan bir hata veya yavaş çalışmaysa o zaman ilk önerimiz “Hard reset” olacaktır.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!