Bilinmeyen numara sorgulama rehber kaydını silme

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Türk Telekom / Avea, Vodafone ve Turkcell operatöründe hattın rehberde kayıtlı numara sorgulamasına kapatma gizleme nasıl yapılır? Numaradan isim sorgulamaya kapatma!

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Bir numaradan veya gizli / özel numaradan aranarak sürekli rahatsız ediliyorsanız; Bilinmeyen numaralardan (11870, 11832, 11880, 11811, 11842, 11855 ve 11818) telefon numaranızı rehber sorgulamasına kapatatırabilirsiniz. Ya da numara değişikliği yapmayı düşünebilirsiniz.

Numara değişikliği için aşağıda ilişkili haberler kısmında yer alan haberimizde detaylara ulaşabilirsiniz. İsimden ya da numaradan isim sorgulamasına bilgilerinizi gizlemeden önce aşağıdaki detayları inceleyiniz.

Bilinmeyen numara sorgulama rehber kaydını silme

Numaranız Turkcell’ e kayıtlı ise hat sahibi Turkcell hattan 532 veya Turkcell hat ve diğer hatlardan 0532 532 00 00′ ı arayarak numarasını rehber sorgulamasından kaldırabilir.

Vodafone numara sorgulama hizmetinden numara kaydını sildirme

Vodafone hattan 542 ya da Vodafone ve diğer hatlardan 0542 542 00 00 arayarak müşteri hizmetlerinden rehber sorgulamasını kapattırabilirler. Vodafone şikayet için genel merkez numarası 0 850 542 00 00.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Türk Telekom numara sorgulama kapatma

(Avea) rehberden numara sildirmek için: 444 1 500 ya da 444 1 444′ ü arayarak Türk Telekom çağrı merkezinden telefon numaranızın rehber kaydını sildirebilirsiniz.

Rehber sorgulamasında numara ne kadar sürede silinir?

Rehber sorgulamasında numara ne kadar sürede silinir?

Bilinmeyen numara sorgulamasında numara ne kadar zamanda silinir? Rehber sorgulamasından isim ile sorgulama veya numara ile sorgulamada rehber kaydının silinmesi operatör işlemi ile 72 saat sürmekte. www.andronova.net

Size daha fazla detay verelim. Yani operatörünüzü (Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom) aradığınızda numaranızı rehbere gizlediğinizde, operatör üzerinden anında numaranız sorgulamaya kapanır. Ama bilinmeyen numara sorgulaması yapan rehber danışmanlık hizmeti veren şirketlerden numaranın silinmesi 72 saat sürmekte. Bunun daha kısa sürede olması için ayrı ayrı numara sorgulama çağrı merkezlerini arayarak anında yapabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 02:33

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir