Binance oturum açamıyorum giremiyorum need to log in to access hatası

Andronova
Yazar Andronova 5 Minimum Okuma

Binance oturum açamıyorum neden giremiyorum yazanların bir çoğunun o gün bir sebepten dolayı erişim yapamadığını görüyoruz. Çıkan uyarı zaman zaman değişebiliyor. Bu yazımızda bir başlık üzerinden gideceğiz ama diğer olasılıklardan da söz edeceğiz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Binance need to log in to access hatası ne demek olduğunu soranların çoğu ya o gün genelde bir problem çıkmasından dolayı sorun yaşıyor ya da oturumda anlık bir aksaklığın çıkma olasılığı var. Yapacağınız tamamen kapatıp tekrardan oturum açmak olacak.

Need to log in to access, Binance’ de oturum açmak istediğinizde karşınıza çıkan “Erişmek için oturum açmanız gerekiyor” uyarısıdır. Bazen anlık oluşan bir şeylerden ötürü karşınıza çıkabiliyor. Tekrardan denediğinizde sorunsuz açılıyor. Lakin devam etme durumlarında ne gibi işlemlerin denenmesi gerektiğinden söz edeceğiz.

Binance giremiyorum sorunu

Başlığımızda bir uyarıya yer verdik ve arada bir anlık karşınıza çıkabilecek bir aksaklıktır. Yani geçici oturum sorunlarından biri olarak görebilirsiniz. Lakin ikinci başlığımızda genelde yaşanan sorunlardan bahsedeceğiz.

Şu an olası nedenin ne olduğunu ilk sosyal ağlardaki paylaşımlardan bulabilirsiniz. Tabi ilk dakikalarda olasılıklardan söz edilir ve daha sonra şunları yapmanız önerilir açıklamalarıyla karşılaşırsınız.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Binance neden giremiyorum sorunuza kesin şundandır şeklinde bir cevap veremiyoruz. Bu içeriğimiz her dönemde olası sebeplerden bahseden bir özelliğe sahiptir.

 • Ülkemizdeki erişim sorunlarından biri olabilir. Ya da borsanın bulunduğu sistemlerde veya ülkede sorunlar yaşanabilir.
 • Çok fazla yoğunlukla alakalı geçici bir durum söz konusu olabileceğini düşünüyoruz.
 • Çok sık oturum açılması, farklı yerlerden oturum açılması ve arka planda açık kalma durumlarıyla alakalı olabilir.
 • Şüpheli durumlarda devreye giren güvenliğin oturumunuzu sonlandırması mümkün.
 • Bağlantılarınızda kopmalar yaşanabilir.
 • Uygulamadaki bir güncelleme veya uyumsuzluk çıkaracak bir şeyler yaşanabilir.

Listemiz uzayacağından şimdilik kısaltıp çözüm tarafına geçiyoruz.

Binance giremiyorum 1
Binance oturum açamıyorum

Binance oturum nasıl açılır?

Öncelikle genelde veya bölgelerde bir sorun yaşanıyor mu diye araştırmanızı öneriyoruz. Sonrasındakileri uygulayabilirsiniz.

 • Oturumunuzu birde tarayıcıyla açmaya çalışınız.
 • İnternet bağlantınızı değiştirerek test edebilirsiniz. Çok defa aynı şeyleri denediyseniz o zaman hem cihazın hem internetin değiştirilmesi gerekiyor.
 • Telefonun kapatılması gerekebilir. Arka tarafta çalışan bir şeyin bunu engellemesi olasılığını düşünelim.
 • Varsa başka hesabınızla test ediniz. Bilgisayardan da denemenizde fayda olacak.
 • WiFi olarak bağlantıyı yapanların modemlerini yeniden başlatmalarını öneriyoruz.
 • VPN kullananların bunu devre dışı bırakmaları gerekiyor. Türkiye içerisinde bir aksaklık yaşanıyorsa da o zamanda VPN’ in kullanılması gerekebilir. Tabi dikkatli olmanız gerekiyor yoksa sistem sizi şüpheli görebilir.
 • Açılır açılmaz veya bir süre sonra oluşuyorsa Lite sürümüne geçiş yapınız.
 • Uygulamadaki sürüm uyumsuzluklarında eski olan versiyonların denenmesi gerekiyor.
 • Şifrenizi tarayıcından değiştiriniz ve sonra uygulamadan yeni şifrenizle giriş yapmaya çalışınız.

Bunların denenmesinden sonra bir yol bulunacağını düşünüyoruz. Sonrasında yapılacakların adımlarından söz edeceğiz. Binance açılmıyor şikayetlerinde önce çıkan metin varsa bununla yardım istenilmesini öneriyoruz. Sonra ilgili hizmet veren yerin destek bildirim ekranından faydalanılmasını önereceğiz. Bunlar mail olur veya form olur size kalmış.

Uygulamadaki olası durumlarda yapılacaklar

Bir güncelleme yapıldığında böyle bir şeyin çıkma olasılığı bulunuyor. Telefonunuzun versiyonu çok eski olduğundan veya sistemde bir sorun çıkma olasılığı var. Öyle durumlarda önceki sürümlerden yararlanılması gerekiyor.

Telefondan yapacağınız şöyle olacak:

 • Android kullanıyorsanız önce uygulamalardaki alana girmeniz gerekiyor,
 • Binance uygulamasını bulunuz ve içerisine giriniz,
 • Önbellekle devam ediniz. Test ettikten sonra diğerlerini çalıştırınız.

Aynı zamanda uygulamaya verilen izinleri de kontrol edebilirsiniz.

Binance giremiyorum açılış hatası çıkıyor şeklinde yazanların bir kısmında kendi kendine düzeldiğini görüyoruz. Burada ise aklımıza gelen anlık problemler ve kullanıcının yaptığı bir şeylerden alakalı olduğunu düşünüyoruz.

Binance giremiyorum 2
Binance giremiyorum

Hesapta oluşan durumlardan bazıları

Aklımıza gelenlerden söz edeceğiz. Önce ceza alıp almadığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Sistemdeki aksaklıklarda ve cezalarda profil alanından bir şeyleri değiştiremezsiniz. Bunun denenmesini öneririz.

Sistemin çok sık yaptığınız bir şeyden dolayı sizi belli bir süre engellemesi mümkün. Böyle durumlarda hiç bir şekilde giriş denemesi yapmadan beklemeniz önerilir. Bir kaç saatin geçmesini bekleyiniz. Günlük erişim engeline takılma durumunuzda var.

Tarayıcıdan erişim yapanların ek giriş yöntemlerinden birini daha açmalarını öneririz. Örnek iki faktörlü doğrulamanın açılması gibi. Ekli olmayan numara veya mail’ in eklenmesini de önermekteyiz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.