Bip hesap açma ve bip nasıl kurulur

blank

Turkcell' in Bip Messenger uygulamasını Android ve iPhone telefona nasıl kurulur, Avea – Türk Telekom, Vodafone hatta nasıl kullanılır ve hesap nasıl açılır resimli anlatımla bilgilendirdik.

teknik destek

Bip, Turkcell operatörü tarafından yazılmış Türkiye’ nin mesajlaşma uygulaması. Uygulamanın bolca dağıttığı hediyelerle önemli kullanıcı sayısına ulaşması ve Turkcell’ in yaptığı kampanyalara dahil edilmesi önemli gelişmelere imza atmasını sağladı. Hele ki bu zamanda Türkiye’ ye yapılan operasyonlarla millileşmenin önemi daha da arttı.

Eskiden Bip uygulaması sadece Turkcell kullanıcılarının kullanımına açıktı. Daha sonra Türk Telekom ve Vodafone hatları kullananlarında hizmetine açılarak daha çok kullanıcıya ulaştı. 

Bip nasıl kurulur?

Bip Messenger’ i telefonun mağaza uygulamasından indiriniz. Android telefonlarda Google Play Store ve iPhone telefonlar içinde App Store üzerinden ücretsiz indirilebilir. Uygulama indirildikten sonra açarak hesap doğrulamasını yapınız. Hesap onayı için telefon numarasına 6 haneli bir kod SMS ile gelecektir. Bazı telefonlarda kod mesajla gelmeden kullanıcı onay verdiğinde otomatik olarak bu 6 haneli kod uygulamaya giriliyor. Sonrası hesap profil ayarlarına kalıyor.

Bip hesap nasıl açılır?

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda telefona gelen onay koduyla numarayı onaylayarak rehberdeki kişilere erişimi onaylamanız gerekiyor. Sonrasında profil adı ve profil fotoğrafı yani resmi eklenerek son bulacak. Hesap kapatmak için Bip hesap silme haberimizi inceleyiniz.

Bip hesap açma ve bip nasıl kurulurBip nasıl kurulur?Bip hesap nasıl açılırBip hesap nasıl açılır vodafoneBip hesap nasıl açılır aveaBip hesap nasıl açılır Türk telekomBip hesap açma iphoneBip hesap açma android

Samsung Galaxy telefonlarda, Sony Xperia, LG, Xiaomi Mi ve Huawei telefonlarda aynı kanaldan uygulamayı indirebilirsiniz. Bip hesap nasıl açılır Vodafone ve Bip hesap nasıl açılır Türk Telekom Avea içinde ek bilgi eklenmiştir. Tüm operatörlerde Bip hesap açma aynı adımlarla yapılmakta. Bip şikayet etme Bip iletişim için aşağıdaki haberi inceleyin.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!