Bip iletişim müşteri hizmetleri şikayet

media 6548

Bip Messenger müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası Turkcell çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. Bip şikayet etmek içinde ister iletişim numarasından ister uygulamadan yapılabilir.

teknik destek

Bip Messenger uygulaması daha yeni yeni gelişiyor ve yayılıyor. Turkcell’ in gelişimini devam ettirdiği ve Türkiye’ nin en önemli milli uygulamalarından biri. Türkiye, PTTcell’ tanıtımıyla önemli gelişmelere imza attı. Gelişimi ve testleri nedeniyle şu an genel kullanıma açılmayan uygulama stabil hale geldiğinde Bip gibi alternatif mesajlaşma uygulaması olacak. 

Turkcell uygulamasının daha fazla kitlelere ulaşması için Turkcell dışında Avea yani Türk Telekom ve Vodafone kullanıcılarından kullanımına açtı. Tabi bazı destek bölümleri net bilgilere sahip değil.

Bip’ in bazı eksiklikleri ve sorunları zamanla giderilecektir. Şu an çok stabil olmasa da rahatlıkla kullanılmakta.  

Bip iletişim için Bip telefon numarası, Bip müşteri hizmetleri, çağrı merkezi ve Bip destek hattı gibi yardım bölümleri var mı? Bu hizmet Turkcell tarafından verildiğinden özel bir telefon numarası bulunmuyor. Turkcell müşteri hizmetleri aranıp konuya göre aktarım yapılmakta. Yalnız biz bunu test ettiğimizde bazı müşteri temsilcileri bazı bilgileri yanlış bilmekte. Örnek Nokia Lumia, Microsoft Lumia yani Windows Phone işletim sistemine sahip telefonlarda Bip kullanılabiliyor mu sorusuna 4.5G desteği varsa evet. Bunun dışında Bip Messenger sadece Turkcell’ de kullanılıyor bilgisini de vermekteler.

Bip iletişim müşteri hizmetleri

Bip müşteri hizmetleri telefon numarası Turkcell hatlardan arandığında 532, Vodafone, Türk Telekom ve iş / ev sabit hatlardan arama ise 0532 532 0000′ den ulaşabilirsiniz. Bip iletişim için isterseniz Bip şikayet için Bip Messenger uygulamasından destek talibini iletebilirsiniz. Bip e-posta üzerinden şikayet etmek için bip.com.tr’ yi inceleyebilirsiniz.

Bip şikayet etme formu

Bip’ den profilinize giriniz. “Ayarlar” / “Bip hakkında” / “Bize ulaşın” / “Şikayet / Öneri” seçeneklerinden Bip ile iletişime geçebilirsiniz.

Bip iletişim müşteri hizmetleri şikayetBip iletişim numarasıbip şikayet etmebip destek hattı

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın